0
K pokladně

UGO Funkční smoothie exotická směs s vlákninou

500 ml
Běžná cena
79,90 Kč 159,80 Kč/l

Značka: UGO

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

100% funkční smoothie s přidanou vlákninou z čerstvých jablek, banánů a manga, které je rovnou plněno do lahviček. 

Díky šetrnému ošetření vysokým tlakem (paskalizací) si zachovají chuť i živiny jako právě vymačkaná šťáva, ale v ledničce vám vydrží až 4 týdny! Při výrobě UGO lahviček si dáváme záležet na původu surovin a odebíráme je jen od známých dodavatelů. Informaci o tom, odkud ovoce a zelenina z vaší lahvičky pochází i jaké je odrůdy, najdete na boční straně etiket.

PROČ VLÁKNINA?

Rozpustná vláknina absorbuje vodu a zbytky potravy, bobtná a v trávicím traktu fermentuje. Proto může být zdrojem energie, čistí střeva a zlepšuje jejich peristaltiku (správný chod svalstva trávicího ústrojí).

Reguluje trávení tuků a sacharidů a váže na sebe vodu, čímž nabývá na objemu, a to vede k pocitu nasycení. Je sytá a málo kalorická, může významně pomoci s hubnutím.

Je živinou pro mikrobiální flóru v trávicím traktu – jde tedy o prebiotikum (má celkově pozitivní vliv na zdraví a celkovou pohodu)

Snižuje celkovou hladinu cholesterolu, riziko srdečních onemocnění a cukrovky.

O výrobci 

UGO je česká firma založená v roce 2005, která přišla s konceptem čerstvých šťáv a zdravého stravování. Nabízíme jídlo a nápoje, jejichž základ je tvořen ovocem a zeleninou. UGO šťávy a smoothies vyrábíme v moravském Krnově a využíváme, pokud je to možné, lokální suroviny od českých farmářů a zemědělců. Zdravé a vyvážené složení, čerstvé a lokální suroviny - to je koncept, který přispívá k udržení přirozené rovnováhy nejen ve stravování, ale i ve způsobu života.


 

Skladovací podmínky
Uchovávejte při teplotě 2–8 °C, po otevření ihned zkonzumujte.
Název a adresa výrobce
UGO trade s.r.o., Krnov - Pod Bezručovým vrchem, Za Drahou 165/1, PSČ 794 01
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 29 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 29 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

jablka 77%, banán 10%, mango 10%, rozpustná vláknina 3 g/100 ml, přírodní aroma
 

Výživové hodnoty (na 100 ml)

Energetická hodnota 248 kJ
Energetická hodnota 59 kcal
Tuky 0.5 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.1 g
Sacharidy 13 g
Z toho cukry 11 g
Vláknina 3 g
Bílkoviny 0.5 g
Sůl 0.01 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1070846