0
K pokladně

Plastia Klíčící miska MICROGREENS - slonová kost s kávovou sedlinou

Běžná cena
299,00 Kč 299,00 Kč/ks

Značka: Plastia

Země původu:
Evropská unie
Popis produktu

Klíčící miska MICROGREENS - slonová kost s kávovou sedlinou.

Pěstování microgreens nikdy nebylo jednodušší.

Pro tuhle čerstvou zásobárnu vitamínů a minerálů nemusíte na trh, vypěstujete si ji jednoduše na kuchyňské lince. Stačí jen semínka, gel nebo perlan a za 6 dní se připravte na sklizeň.

Vyzkoušejte svěží chuť jetele,rukoly,vojtěšky,hořčice, červeného zelí nebo ředkviček. Microgreens využijete pro přípravu polévek, salátů, quiche pro ozdobení pesta i sladkých pokrmů. Fantazii se meze nekladou. Pěstování je tak jednoduché, že úspěch je v podstatě zaručen.

Balení obsahuje 1x Hydrogel a 1x Perlan.

Co jsou Microgreens? 
Microgreens jsou malé rostlinky, které obsahují velké množství vitaminů, minerálů a antioxidantů, zejména vitamin C, D, E. Pěstujte je celoročně v domácích podmínkách. Rostlinky vypadají dobře na talíři, jejich chuť se podobá chuti dospělých rostlin.

Vhodné pro tyto druhy semen: řeřicha, rukola, ředkvička, zelí, brokolice, kedluben, hořčice... (některá semena je vhodné před zahájením procesu pěstování namočit - ideální je se řídit se informacemi na obalu používaných semen)

Materiál: produkt je vyroben z materiálu vhodného pro styk s potravinami a s BPA FREE

Rozměry:

  • výška: 7,7 cm
  • hloubka: 16  cm
  • šírka: 16 cm

 

Adresa dodavatele
Zafido realizace a údržba zahrad, Kutnohorská 429/2, Praha 10, Česká republika
Skladovací podmínky
Skladujte v suchu.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1069793