0
K pokladně

Propesko Mistr Měkké hovězí kostičky

90 g
Běžná cena
47,90 Kč 532,22 Kč/kg

Značka: Propesko Mistr

Země původu:
Itálie
Popis produktu

Každý pes je jiný, ale jedno mají všichni společné – lásku k masu. Dopřejte proto i svému psovi krmivo řády PROPESKO MISTR.

Krmivu nechybí především vysoký podíl proteinů živočišného původu, stejně jako prospěšné vitamíny a minerály. A na co se mohou mlsné psí jazýčky těšit? Především na lahodné snacky několika druhů, zahrnující pamlsky v podobě měkkých kostiček s hovězí či kachní příchutí, přes křupavé kousky s kuřecí příchutí až po lahodné polštářky plněné kuřecím. A pochopitelně i granule a kapsičky.

• 95 % proteinu živočišného původu
• Receptura bez obilovin
• Bez přidaného cukru, barviv a dochucovadel
• Měkký pamlsek ve tvaru kosti s hovězím
• Ideální pro výcvik

Krmný návod: Doporučená denní dávka od 2 do 10 pamlsků, v závislosti na velikosti a hmotnosti vašeho psa. 2 pamlsky pro malé psy (3-18 kg), 5 pamlsků pro střední psy (18-30 kg), 10 pamlsků pro velké psy (> 30 kg). Doplňkové krmivo lze podávat kdykoliv během dne. Pes musí mít stále k dispozici dostatek čerstvé, pitné vody.

O značce

Mistrem se nikdo nerodí, ale když má ty správné podmínky a vlastnosti, může se jím stát. To je i příběh našich krmiv Propesko Mistr. Vznikají v srdci severních Čech z poctivé práce našich lidí. Jejich výjimečnost pramení z více než 25 let zkušeností v oboru. Za svou prémiovou kvalitu vděčí opravdu vysokému obsahu čerstvého masa a pečlivě vyváženému složení. Vyrábíme je tak, aby plnila všechny potřeby vašeho psa a zajistila mu zdraví, vitalitu i perfektní vzhled. Za mistrovskou kvalitu ručíme.

 

 

Adresa dodavatele
PARTNER IN PET FOOD CZ s.r.o. Bucharova 1423/6 158 00 Praha 13 - Nové Butovice, Česká republika
Skladovací podmínky
Skladujte v suchu.
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 304 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 300 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Maso a výrobky živočišného původu (min. 60 %, z toho hovězí min. 8 %), vedlejší výrobky rostlinného původu, oleje a tuky, propylenglykol.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1069691