0
K pokladně

Cornito Bezlepkové těstoviny tarhoňa

200 g
Běžná cena
57,90 Kč 289,50 Kč/kg

Značka: Cornito

Země původu:
Maďarsko
Popis produktu

Bezlepkové těstoviny tarhoňa.

Za vynikající kvalitu suchých těstovin Cornito stojí receptura a vynikající italské stroje. Chuť těstovin se blíží chuti tvrdých těstovin, takže jsou příjemné, jejich barva je díky materiálu kukuřičného základu pěkně žlutá a i po uvaření si výborně drží texturu.

O výrobci

Profil naší rodinné firmy se skrývá i v názvu naší firmy, tedy vynechání lepku jako obilné bílkoviny při výrobě našich potravin. Poskytujeme tak pomoc lidem citlivým na mouku, celiakům, jejichž strava nemůže obsahovat tento protein, který najdeme v pšeničné, ječmenné, žitné a ovesné mouce. Proto je potřeba potravin z kukuřičné mouky, protože dnes je podle zdravotních průzkumů jeden ze sto padesáti lidí v Evropě citlivý na mouku.

Při výrobě používáme pouze přírodní suroviny. Námi vyráběné potraviny neobsahují žádné konzervanty ani barviva. Jako nejstarší maďarský výrobce garantujeme vždy vynikající kvalitu.

 

 

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu při teplotě do 25°C.
Název a adresa výrobce
Gluténmentes BT, Hungary 7361 Kaposszekcső, Ifjúság u.57
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Kukuřičná mouka, kukuřičný škrob, bramborové vločky, dextróza (glukóza).

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1452 kJ
Energetická hodnota 346 kcal
Tuky 1.6 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.24 g
Sacharidy 77 g
Z toho cukry 3.36 g
Vláknina 1.5 g
Bílkoviny 4 g
Sůl 0.19 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1069130