0
K pokladně

Authentic Mrkvová pochoutka s ananasem

400 g
Akční cena 43,90 Kč
od 3 ks
46,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
54,90 Kč 137,25 Kč/kg

Značka: Authentic

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Chcete o sousto exotičtější salátek? Ochutnejte naši kombinaci svěží strouhané mrkve s kousky ananasu. Přijde vhod v letních horkých dnech, ale i když chcete příjemně překvapit vánoční a silvestrovské návštěvy. 

O DODAVATELI

Lahůdky – Palma, spol. s r.o.

Rodinná firma s tradicí od roku 1993, kterou založili bratři Říhové, již zde dodnes působí. Jejich specializací jsou lahůdky a obložené pečivo. Od roku 2019 vyrábí firma také rostlinné produkty pod značkou Vitall. Sečteno a podtrženo, pochutnáte si jak na masitých specialitách, tak i na rostlinných veganských dobrotách. O to se dennodenně stará bezmála 100 pracovníků, kteří jsou srdcem Lahůdek Palma.

Pečlivý výběr surovin a jejich dodavatelů, vysoká kvalita, přísné hygienické normy, velké nároky a požadavky na nejrůznější certifikace – to je filosofie této značky. Zachovávají si tradiční postupyruční výrobu a chuťové náhražky jsou zde zcela zapovězené. Díky tomu oceníte vskutku poctivou chuť těchto tradičních delikates.  

 

 

Vyrobeno pro
Košík.cz, Evropská 11/2758, 160 00 Praha 6-Dejvice, Česká republika
Skladovací podmínky
Skladujte od +1 do +7 °C. Po otevření ihned spotřebujte.
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 7 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 7 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Mrkev 60 %, kompotovaný ananas s nálevem 21 % (ananas 60 %, voda, cukr), cukr, voda, ocet kvasný, regulátory kyselosti (kyselina askorbová, kyselina citronová, octan sodný).

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 299 kJ
Energetická hodnota 70 kcal
Sacharidy 17 g
Z toho cukry 13 g
Bílkoviny 0.6 g
Sůl 0.1 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1068035