0
K pokladně

Nescafé Dolce Gusto® Espresso Napoli – kávové kapsle

16 dávek
Akční cena 114,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
154,90 Kč 9,68 Kč/dávka

Značka: Nescafé

Země původu:
Španělsko
Popis produktu

Objevte ESPRESSO NAPOLI.

Inspirováno nejlepšími kavárnami v Neapoli, velmi intenzivní espresso s vysokým stupněm pražení, které zachycuje dynamiku města Neapole. Ochutnejte jeho hustou a tmavou cremu a bohaté tělo. Nechte se jednoduše svést silnou a dlouho přetrvávající chutí espressa, inspirovaného jižní Itálií.

Prvotřídní káva 

Pro kávová zrna, ze kterých se vyrábí nápoje NESCAFÉ® Dolce Gusto®, putujeme do všech koutů světa od Brazílie, Kolumbie, Etiopie až po Vietnam a mnoho dalších zemí.

O výrobci

Nescafé je nejprodávanější značka kávy na světě. Vznikla ideálním spojením brazilských kávových zrn a pilných švýcarských ručiček. Náleží proslulé firmě Nestlé, která ji poprvé představila v roce 1938. Od té doby si Nescafé našlo cestu do 180 zemí celého světa a stalo se světovou špičkou ve svém odvětví.

 

 

Skladovací podmínky
Uchovejte v suchu při pokojové teplotě.
Název a adresa výrobce
Nestlé Česko s.r.o., Mezi Vodami 2035/31, 143 20 Praha 4
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Pražená mletá káva.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1067841