0
K pokladně

Costa Coffee Honduran Roast Nespresso kapsle

10 dávek
Běžná cena
104,90 Kč 10,49 Kč/dávka

Značka: Costa Coffee

Země původu:
Itálie
Popis produktu

Honduran Roast má plnou chuť a pochází z lesnatých honduraských hor.

Tato káva dokazuje, že zdejší rychle rostoucí kávový průmysl dosahuje vysoké kvality. Plná, přesto vyvážená chuť s až pikantní svěžestí. Každá várka s láskou otestovaná a ochutnaná naším Coffee masterem Gennarem Pellicciou. 100% našich kávových zrnek je RFA certifikováno. Úroveň pražení dodává této kávě zřetelné karamelové aroma jak v espressu tak mléčných nápojích.

V černé kávě objevíte čokoládové a pomerančové tóny. ​Pro kávové znalce i ty, kteří touží po něčem odlišném.

Nejlépe si tuto kávu vychutnáte jako espresso.

O značce

Costa Coffee, sídlem ve Velké Británii, byla založena v roce 1971 bratry Sergiem a Brunem Costa jako dodavatel kávy pro kavárny a také jako řetězec kaváren. Od roku 1995 je společnost Costa Coffee dceřinou společností společnosti Whitbread a od této fúze se společnost rozrostla do celkem 1700 kaváren. i v zahraničí.

V roce 2010 byl hlavním managerem společnost John Derkach a COO byl Adrian Johnson. V roce 2018 řetězec koupila Coca-Cola a celý proces nákupu by měl být dokončen v první polovině roku 2019.

 

 

Návod k přípravě
Kávu si můžete dopřát ke sladkému zákusku. Kompatibilní s kávovary Nespresso.
Skladovací podmínky
Skladujte v suchu, chraňte před teplem a přímým slunečním zářením. Minimální trvanlivost do: viz datum na boční straně obalu.
Název a adresa výrobce
Gruppo Gimoka S.p.a., Via delle Industrie, 4A, 23009 Andalo Valtellino SO, Italy
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 192 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 192 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

100% pražená zrnková káva.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1067781