0
K pokladně

Starbucks® by Nespresso® Blonde Espresso Roast kávové kapsle

10 dávek
Akční cena 89,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
119,90 Kč 11,99 Kč/dávka

Značka: Starbucks®

Země původu:
Švýcarsko
Popis produktu

Pět desetiletí výběru kávových zrn, míchání a pražení nás přivedlo až sem: k espressu, které je odvážně jemné. Tato speciální směs světle pražených kávových zrn z Latinské Ameriky byla pečlivě upražena, aby se uvolnily její sladké a výrazné tóny. Jemná a vyvážená káva zároveň zvýrazňuje sladší stránku mléka, díky čemuž jsou kávové nápoje z espressa sametově jemné, bez hořkých tónů.

Kávové kapsle STARBUCKS by NESPRESSO®, káva s jemnými a sladkými tóny. Lahodná a jemná chuť našeho nejsvětleji praženého espressa. Kávové kapsle kompatibilní s kávovary NESPRESSO®. Užijte si STARBUCKS kávu, kterou milujete, aniž byste museli opustit dům. Tato speciální směs kávových zrn z Latinské Ameriky byla pečlivě upražena, aby se uvolnily její sladké a výrazné tóny. Závazek 100% etického původu kávy ve spolupráci s Conservation International

 

Návod k přípravě
Vychutnejte si i s ledem nebo s mlékem podle vás.
Skladovací podmínky
Uchovejte v suchu, chraňte před teplem.
Název a adresa výrobce
Nestlé Česko s.r.o., Mezi Vodami 2035/31, 143 20 Praha 4, Česká republika.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

100% Arabica.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1018736