0
K pokladně

Starbucks® by Nespresso® Single-Origin Colombia kávové kapsle

10 dávek
Akční cena 89,90 Kč
od 4 ks
99,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
119,90 Kč 11,99 Kč/dávka

Značka: Starbucks®

Země původu:
Švýcarsko
Popis produktu

Milujeme kvalitní kávu z Kolumbie. A nic nám tuto lásku nepřipomene lépe než návštěva kávové farmy. Jízda krkolomnými prašnými cestami se strmou skalní stěnou na jedné straně a vzduchoprázdnem táhnoucím se tisíce metrů na druhé. Pro nás tato cesta vždy stojí za to, už jen pro zaoblené tělo, šťavnatou chuť a typický oříškový dozvuk této 100% kolumbijské kávy.

Kávové kapsle STARBUCKS® by NESPRESSO®, káva s vyváženými oříškovými tóny. Oříškové a květinové tóny s mimořádně vyváženou chutí šálku a rafinovanou komplexností. Kávové kapsle kompatibilní s kávovary NESPRESSO®. Užijte si STARBUCKS® kávu, kterou milujete, aniž byste museli opustit dům. Tato 100% kolumbijská káva má zaoblené tělo, šťavnatou chuť s výraznou oříškovou tečkou. Závazek 100% etického původu kávy ve spolupráci s Conservation International

Návod k přípravě
Vychutnejte si i s ledem nebo s mlékem podle vás.
Skladovací podmínky
Uchovejte v suchu, chraňte před teplem.
Název a adresa výrobce
Nestlé Česko s.r.o., Mezi Vodami 2035/31, 143 20 Praha 4, Česká republika.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

100% Arabica.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1018738