0
K pokladně

Belgian Butters Kolekce belgických sušenek

380 g
Běžná cena
299,90 Kč 789,21 Kč/kg

Značka: Belgian Butters

Země původu:
Belgie
Popis produktu

Belgian Butters je značka těch nejkvalitnějších belgických sušenek, na jejichž výrobu byly použity pouze vybrané suroviny jako je skutečné máslo, smetana a pravá belgická čokoláda.

O dodavateli

DELMART je česká obchodní společnost, jejíž vizí je vytvořit v Česku důvěryhodný koncept kvalitních potravin, který nastaví standardy trhu. Proč vlastně DELMART vznikl? Kvalita potravin v našich prodejnách DELMART je jiná než v běžných řetězcích. Máme standardy, které zajišťují tu nejvyšší jakost námi prodávaných výrobků. Každý, kdo vyznává zdravý životní styl a ví, že správné potraviny jsou jeho nedílnou součástí, se stává naším zákazníkem.
Do sortimentu postupně přidáváme naši privátní značku DELMART a snažíme se, aby byla synonymem kvality.

 

 

Adresa dodavatele
DELMART s.r.o.. U Makra 123. 251 01 Čestlice. Česká republika
Skladovací podmínky
Skladujte v suchu v teplotách 14 - 18°C.
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 30 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 30 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

PŠENIČNÁ mouka, cukr, máslo 13% (MLÉKO), MANDLE 8%, sirup z třtinového cukru, sůl, kypřící látky: uhličitany sodné. Máslové sušenky s čokoládou (tři druhy čokolády) s vanilkou a skořicí: PŠENIČNÁ mouka, bílá čokoláda 16% (cukr, kakaové máslo, sušené plnotučné MLÉKO, emulgátory: SÓJOVÝ lecitin, aroma: vanilka), mléčná čokoláda 16% (cukr, sušené plnotučné MLÉKO, kakaové máslo, kakaová hmota, emulgátory: SÓJOVÝ lecitin, aroma: vanilka), cukr, hořká čokoláda 15% (kakaová hmota, cukr, kakaové máslo, emulgátory: SÓJOVÝ lecitin, aroma: vanilka), máslo 7% (MLÉKO), VEJCE, smetana (MLÉKO), sirup z třtinového cukru, kypřící látky: uhličitany amonné, uhličitany sodné, sůl, přírodní aroma, skořice, PŠENIČNÝ škrob, MANDLOVÁ mouka. Máslové wafle: PŠENIČNÁ mouka, cukr, máslo 21% (MLÉKO), VEJCE, PŠENIČNÝ škrob, sůl, přírodní aroma, kypřící látky: uhličitany amonné. Waflové plátky: PŠENIČNÁ mouka, cukr, máslo 20% (MLÉKO), VEJCE, PŠENIČNÝ škrob, sůl, kypřící látky: uhličitany amonné.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 2063 kJ
Energetická hodnota 492 kcal
Tuky 22 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 14 g
Sacharidy 66 g
Z toho cukry 38 g
Bílkoviny 6.4 g
Sůl 0.78 g

Alergeny

Lepek Ano
Vejce Ano
Sója Ano
Mléko Ano
Skořápkové plody Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

Kategorie, ve kterých se produkt nachází

1067766