0
K pokladně

Akinu Oboustranný hřeben pro dlouhosrsté psy a kočky

Běžná cena
74,90 Kč 74,90 Kč/ks

Značka: Akinu

Země původu:
Čína
Popis produktu

Tento hřeben je ideální na rozčesání zacuchané a dočesání jemné srsti.

Je vhodný také pro velmi zacuchané části – okolo tlamičky, ocasu a na nohách.

Návod k použití:
1. Rukou si přizvedněte vrchní vrstvu srsti a řídkou stranou hřebene v druhé ruce pročesávejte viditelnou spodní vrstvu srsti.
2. Hřeben otočte a opakujte druhou, hustou stranou hřebene. Češte ve směru růstu chlupů. Pročesávejte systematicky od krku, celé tělo. Češte pečlivě a v menších plochách.

O ZNAČCE

Jsme tu pro vás již téměř 30 let
Na začátku byla velká láska ke zvířatům a touha rozumět jejich potřebám. V názvu naší společnosti se odráží příběh skutečného pejska, který s námi byl krásných 12 let a naučil nás, že kvalitní péče o něj se odrazí v jeho pevném zdraví a vitalitě, a naši lásku oplatí tou svou. Agi (Akita inu) tak obohatil naše životy o báječné okamžiky, které zůstanou navždy naší součástí.

Náš cíl:
Nabídnout zákazníkovi kvalitní zboží za příjemné ceny. Důraz klademe na pomoc při výběru chovatelských produktů. Nebojte se nás proto zeptat, rádi Vám pomůžeme vybrat ten nejvhodnější produkt právě pro vás! Víme, že čím více času při nákupu ušetříte, tím více času budete moci věnovat svému parťákovi.

Co nabízíme:
Ucelenou nabídku celého sortimentu krmiv a chovatelských potřeb postavenou na stabilní spolupráci s výrobci z celého světa. Výrobky pod značkou AKINU® jsou pečlivě vybírány jak z pohledu kvality, tak i ceny.

 

 

Adresa dodavatele
AKINU CZ s.r.o. Mělnická 338, 277 01, Dolní Beřkovice, Česká republika
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

ABS plast, TPR guma, ocel.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

Kategorie, ve kterých se produkt nachází

1067624