0
K pokladně

Akinu Kompletní krmivo pro hlodavce

2 kg
Běžná cena
109,90 Kč 54,95 Kč/kg

Značka: Akinu

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Máte doma hlodavce? Činčilu, křečka, morče nebo králíčka?

Chcete mu dopřát kvalitní vyváženou stravu za dobrou cenu?

Jedná se o pečlivě vybranou směs zrnin, která je vhodným kompletním krmivem pro hlodavce. Toto složení udržuje vaše zvířátko v dobré kondici. Rozmanitost směsi podporuje přirozené chování hlodavců. 

Zajistěte dostatek pitné vody. Není určeno k lidské spotřebě.

O ZNAČCE

Jsme tu pro vás již téměř 30 let
Na začátku byla velká láska ke zvířatům a touha rozumět jejich potřebám. V názvu naší společnosti se odráží příběh skutečného pejska, který s námi byl krásných 12 let a naučil nás, že kvalitní péče o něj se odrazí v jeho pevném zdraví a vitalitě, a naši lásku oplatí tou svou. Agi (Akita inu) tak obohatil naše životy o báječné okamžiky, které zůstanou navždy naší součástí.

Náš cíl:
Nabídnout zákazníkovi kvalitní zboží za příjemné ceny. Důraz klademe na pomoc při výběru chovatelských produktů. Nebojte se nás proto zeptat, rádi Vám pomůžeme vybrat ten nejvhodnější produkt právě pro vás! Víme, že čím více času při nákupu ušetříte, tím více času budete moci věnovat svému parťákovi.

Co nabízíme:
Ucelenou nabídku celého sortimentu krmiv a chovatelských potřeb postavenou na stabilní spolupráci s výrobci z celého světa. Výrobky pod značkou AKINU® jsou pečlivě vybírány jak z pohledu kvality, tak i ceny.

 

 

Adresa dodavatele
AKINU CZ s.r.o. Mělnická 338, 277 01, Dolní Beřkovice, Česká republika
Skladovací podmínky
Skladujte v suchu a chladu.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Vojtěška, pšenice, ječmen, oves, kukuřice, čirok červený, extrudované obiloviny, hrách zelený, svatojánský chléb.

Analytická složka: hrubý protein 13 %, hrubá vláknina 13 %, hrubé oleje a tuky 4 %.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1067608