0
K pokladně

Akinu Šampon jemný pro kočky

250 ml
Běžná cena
119,90 Kč 479,60 Kč/l

Značka: Akinu

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Akinu šampon pro kočky urychluje regeneraci ochranného filmu po umytí, chrání před plstnatěním a zvyšuje lesk srsti.

Je vhodný také pro suchou kůži a srst. Neobsahuje silikony, parabeny a sulfáty.

Návod k použití: Kočku pozvolna namočte vlažnou vodou, šampon vmasírujte do mokré srsti a nechejte působit 3-5 minut. Postupujte od nohou, přes tělo až po hlavu. Zvíře důkladně opláchněte, usušte a zabezpečte proti prochladnutí. Vzhledem k vysoké účinnosti chraňte před účinkem šamponu oči, které v případě kontaminace vypláchněte větším množstvím vody. Výrobek je určen pro chovatelské účely. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte styku s očima.

O ZNAČCE

Jsme tu pro vás již téměř 30 let
Na začátku byla velká láska ke zvířatům a touha rozumět jejich potřebám. V názvu naší společnosti se odráží příběh skutečného pejska, který s námi byl krásných 12 let a naučil nás, že kvalitní péče o něj se odrazí v jeho pevném zdraví a vitalitě, a naši lásku oplatí tou svou. Agi (Akita inu) tak obohatil naše životy o báječné okamžiky, které zůstanou navždy naší součástí.

Náš cíl:
Nabídnout zákazníkovi kvalitní zboží za příjemné ceny. Důraz klademe na pomoc při výběru chovatelských produktů. Nebojte se nás proto zeptat, rádi Vám pomůžeme vybrat ten nejvhodnější produkt právě pro vás! Víme, že čím více času při nákupu ušetříte, tím více času budete moci věnovat svému parťákovi.

Co nabízíme:
Ucelenou nabídku celého sortimentu krmiv a chovatelských potřeb postavenou na stabilní spolupráci s výrobci z celého světa. Výrobky pod značkou AKINU® jsou pečlivě vybírány jak z pohledu kvality, tak i ceny.

 

 

Adresa dodavatele
AKINU CZ s.r.o. Mělnická 338, 277 01, Dolní Beřkovice, Česká republika
Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě od +5 až +25°C.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Aqua, Sodium Laureth N-Sulphate, Cocoamidopropyl Betaine, Disodium Laureth Sulfosuccinate, Cocamide DEA, 2-brom-2-nitro-1,3-propandiol, Parfum, C.I.16185, Acid Red 27.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

Kategorie, ve kterých se produkt nachází

1067601