0
K pokladně

Royal Oporto Extra Dry White

750 ml
Běžná cena
369,90 Kč 493,20 Kč/l

Značka: Royal Oporto

Země původu:
Portugalsko

Tento produkt je určen starším 18 let.

Při převzetí zboží bude ověřen váš věk.

Popis produktu

SPECIFIKACE - Royal Oporto Extra Dry White je ideální kombinací plné chuti a osvěžení v letním období.

CHUŤ A VŮNĚ - Jemné suché bílé portské víno, které v sobě snoubí lahodnost a lehkost bílých vín s extraktivností portských vín.

PÁROVÁNÍ - Ideální aperitiv. Doporučujeme podávat s ledem a pomerančovou kůrou. 

ZAJÍMAVOST - Ideální tip na letní drink pro posezení s přáteli.

 

O ZNAČCE

Royal Oporto patří mezi nejoblíbenější portská vína na světě. Vyrábí ho portugalská společnost Real Companhia Velha, která je výjimečná tím, že své portské víno nechává zrát 5 let. Konkurence většinou dodržuje zákonem předepsané 3 roky.

Real Companhia Velha využívá vinice Quinta das Carvalhas z konce 18. století, které mají unikátní klimatické podmínky a také rozličnou půdu. Nacházejí se totiž v různých nadmořských výškách v rozmezí od 80 do 500 metrů nad mořem – od kraje řeky až po vrchol svahu. Část vinic je orientována na sever a z protější strany kopce jsou vinice na jih. Všechny se nacházejí ve strmých svazích se sklonem 40°-70°. Částečně je osázen i vrchol kopce. Přírodní rozmanitost Quinta das Carvalhas nabízí jedinečné podmínky k výrobě vín velké komplexnosti a originality. Nejlepší portská vína světa pocházejí právě z této viniční oblasti.

 

Produkt je určen k prodeji pouze osobám starším 18 let.

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu při teplotě do 25°C.
Název a adresa výrobce
Real Companhia Velha
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Víno, SIŘIČITANY.

Obsah alkoholu
19,0 %

Alergeny

Oxid siřičitý a siřičitany Ano

Charakteristika

Barva bílá
Obsah cukru suché

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1067577