0
K pokladně

Captain Morgan Original Spiced 700ml + reproduktor (dárkové balení)

Běžná cena
719,00 Kč 719,00 Kč/ks

Značka: Captain Morgan

Země původu:
Velká Británie

Tento produkt je určen starším 18 let.

Při převzetí zboží bude ověřen váš věk.

Popis produktu

Unikátní kombinace chuti karibských rumů a tajného exotického koření byla již od počátku tvořena pro míchané nápoje.

Legendární je kombinace s colou, která dává skvěle vyniknout chuť vanilky. Legendární značka oslavující dobrodružný život kapitána Henryho Morgana, který v roce 1654 opustil svůj rodný Wales a vydal se vstříc dobrodružství. Byl rozený vůdce, velmi rychle povýšil na kapitána a záhy se stal se slavným a zákonem jmenovaným pirátem - bukanýrem. Hájil zájmy Británie a byl jeden z prvních objevitelů Nového světa. Kromě úspěchů na vlnách moří a oceánů byl znám i svérázným smyslem pro humor a oblibou ve večerní zábavě, jeho odkaz přetrvává a značka Captain Morgan je neodmyslitelně spojena se zábavou a večírky i dnes.

O dodavateli

Společnost je jedničkou na českém trhu, kde již déle než 85 let vyrábí nejjemnější tradiční lihoviny a hořké likéry. V široké nabídce produktů nechybí mnohé proslulé a oblíbené značky, především nejoblíbenější lihovina v zemi, kterou je Fernet Stock. S portfoliem čítajícím více než 40 produktů je Stock Plzeň lídrem na trhu v objemu konzumovaných lihovin.

Společnost Stock Plzeň podporuje a aktivně prosazuje zodpovědnou konzumaci alkoholu.

 

 

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu při teplotě 5-24°C
Název a adresa výrobce
Diageo Operations Italy S.P.A., Strada Statale 63, 12069 Santa Vittoria d'Alba
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Rum jamajský, voda, cukr, aroma, barvivo karamel.

Obsah alkoholu
35,0 %

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

Kategorie, ve kterých se produkt nachází

1067245