0
K pokladně

Fine Life Honey rings

250 g
Běžná cena
31,90 Kč 127,60 Kč/kg

Značka: Fine Life

Země původu:
Polsko
Popis produktu

Medové kroužky.

Značková kvalita FINE LIFE na vašem stole

Za produkty, které jsou srovnatelné se značkovými produkty ručí makro svým jménem.

Značka FINE LIFE nabízí široký sortiment převážně v kategorii koloniálu, mražených potravin, lahodných uzeninových výrobků, voňavého sladkého pečiva a chutných cukrovinek.  U výrobků značky FINE LIFE se při výrobě klade velký důraz na kvalitu a výběr surovin, ze kterých se produkty vyrábí. Za kvalitou sortimentu, která je uvedena přímo na obalu stojí certifikovaní dodavatelé. FINE LIFE Vám přináší tu nejlepší kombinaci – kvalitní potraviny za příznivé ceny.

 

 

Skladovací podmínky
Uchovejte v suchu při pokojové teplotě.
Název a adresa výrobce
Brüggen Polska Sp. z o. o., ul. Chałubińskiego 8, Warszawa, Polsko
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 362 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 362 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Celozrnná mouka (70,4%) (pšenice, rýže, oves, ječmen, kukuřice), cukr, glukózový sirup, med (4%), melasa z cukrové třtiny, jedlá sůl, přírodní medové armoa, vitaminny a minerální látky [vitamin E (DL-a-tokoferol-acetát), thiamin (thiamin-mononitrát), riboflavin (riboflavin), niacin (nikotinamid), vitamin B6 (pyridoxin-hydrochlorid), KYSELINA LISTOVÁ (kyselina pteroylmonoglutamová) KYSELINA PANTOTHENOVÁ (D-pantothenát vápenatý), vápník (uhličitan vápenatý), železo (difosforečnan železitý)].

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1592 kJ
Energetická hodnota 376 kcal
Tuky 2.5 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.4 g
Sacharidy 77 g
Z toho cukry 25 g
Vláknina 6 g
Bílkoviny 8.4 g
Sůl 0.75 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1066532