0
K pokladně

4Slim Čekankové slazení s příchutí medu

350 g
Běžná cena
149,90 Kč 428,29 Kč/kg

Značka: 4Slim

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Čekankové slazení s příchutí medu 4Slim je novinkou na trhu Low Carb sladidel. Jedná se o sladidlo nové generace vyrobené unikátní patentovanou metodou z kořene čekanky. Vyniká mimořádně vysokým obsahem prospěšné vlákniny a glykemickým indexem menším než 5.

Čekankové slazení je velmi chutná alternativa včelího medu vhodná pro všechny typy jeho užití navíc s velmi nízkým glykemickým indexem, s vysokým podílem vlákniny a mimořádně pozitivními prebiotickými účinky. Čekankové slazení obsahuje jen 5% sacharidů, což je 10-15x méně než obsahuje agávový sirup a javorový sirup. Sladivost, dávkování a použití je stejné jako u medu.

Čekankové slazení s příchutí medu 4Slim lze použít nejen ke slazení teplých a studených nápojů, dezertů, sušenek, piškotů, zmrzlin, palačinek a jogurtů. Může být použito i do teplé kuchyně pro pečení všech typů sladkého pečiva a bábovek.

A je tady ještě jedna zcela unikátní vlastnost čekankové slazení je schopno částečně nahradit i pokrmový tuk! Takže nepřináší jen snížení kalorické hodnoty pečiva dané nahrazením cukru, ale navíc přináší i snížení energetické hodnoty potravin nahrazením pokrmového tuku, a to až ze sta procent!

Jak už vypovídá název, Čekankové slazení s příchutí medu má přidáno medové aroma pro opravdové milovníky medu. Chuť od opravdového medu nerozeznáte a přitom si zachovává všechny benefity Originálu.

Obsahuje až o 95% méně cukru a 45% méně kalorií ve srovnání s jinými přírodními sladidly (med, javorový sirup, agávový sirup,…). Pokrmy připravené s použitím čekankového slazení vykazují výrazně nižší energetickou hodnotu.

Bez lepku, bez konzervantů, bez soli, s vysokým podílem vlákniny, se sníženou energetickou hodnotou.

Stolní sladidlo na bázi extraktu z čekanky a sukralózy.

Doporučené dávkování

10-20g denně. Dávkování je při slazení stejné jako u medu, při náhradě tuku v potravinách nahrazuje 1g sirupu zhruba 4 g tuku.

Upozornění

Při nadměrném užití se mohou vyskytnout mírně nadýmavé účinky.

 

Adresa dodavatele
KAUMY s.r.o., Jerlochovice 156, 742 45 Fulnek
Skladovací podmínky
Skladujte v temnu a chladu.
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 256 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 256 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Extrakt z kořene čekanky (min. 98%), zvlhčující látka glycerol, medové aroma, karamel, sukralóza (0,01%).

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 650 kJ
Energetická hodnota 161 kcal
Sacharidy 4.7 g
Z toho cukry 4.7 g
Vláknina 71.3 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1064400