0
K pokladně

BEBA OPTIPRO® 4 batolecí mléko

500 g
Běžná cena
249,90 Kč 499,80 Kč/kg

Značka: BEBA

Země původu:
Francie
Popis produktu

BEBA OPTIPRO® 4 je instantní batolecí mléko obohacené vitamíny a minerálními látkami. Od ukončeného 18. měsíce.

BEBA OPTIPRO® 4 je oblíbené dětské batolecí mléko všech spokojených miminek. Receptura obsahuje vitamíny a minerální látky

jako železo, vápník a vitamín D pro správné základy¹ do života, a navíc také optimalizovanou bílkovinu. Lahodná chuť mléčné výživy BEBA OPTIPRO®4 potěší i mlsné jazýčky.

 

Dětská mléčná výživa BEBA OPTIPRO® 4 obsahuje unikátní kombinaci prospěšných látek:

 

- OPTIPRO® je speciální proces k získání směsi bílkovin s cílem přiblížit se mateřskému mléku. Množství bílkovin odpovídá potřebám příslušného věku dítěte.

- ¹VitamínyA, C, D se podílejí na normálním fungování imunitního systému.

- Vitamín D je potřebný pro normální růst a vývoj kostí u dětí.

- BEZ palmového oleje.

 

Důležité upozornění: Kojení je pro vaše miminko to nejlepší. Pokud již nemůžete kojit, vybírejte náhradní kojeneckou výživu po poradě se svým pediatrem.

 

Unikátní složení pro úžasnou budoucnost vašeho miminka:

- PODPORA IMUNITY – Vitamíny A, C, D + železo a zinek se podílejí na normálním fungování imunitního systému.

- RŮST A VÝVOJ KOSTÍ – Vitamín D a vápník jsou důležité pro správný růst a vývoj kostí.

- NERVOVÝ SYSTÉM – Vitamín B1 pomáhá ke správné funkci nervového systému.

- ZDROJ ENERGIE – Vitamíny skupiny B (B1, B2 a biotin) přispívají k získávání a využívání energie.

Adresa dodavatele
Nestlé Česko s.r.o., Mezi Vodami 2035/31, 143 20 Praha 4, Česká republika
Návod k přípravě
1. Před přípravou výživy si důkladně umyjte ruce. 2. Nádobu ke krmení důkladně vymyjte a vyvařte 5 minut. 3. Pět minut povařte pitnou vodu a nechte ochladit. 4. Polovinu převařené vody (viz tabulka) ochlazené asi na 40 °C, vlijte do nádoby. 5. Přiloženou odměrkou odměřte prášek (viz tabulka) a vsypte do nádoby. Prášek v odměrce musí být vždy zarovnaný! 6. Důkladně protřepte, v případě hrnečku zamíchejte. 7. Doplňte nádobu převařenou vodou do požadovaného množství (viz tabulka). 8. Ještě jednou dobře protřepte, aby se prášek úplně rozpustil, v případě hrnečku zamíchejte. 9. Ověřte vyhovující teplotu připravené výživy. 10. Po každém použití obal důkladně uzavřete a skladujte v suchu při pokojové teplotě. DÁVKOVÁNÍ: Množství na 1 krmení: Věk dítěte od ukončeného 18. měsíce: Převařená voda 210 ml; Počet zarovnaných odměrek 7; Počet krmení za den 2-3; Počet dávek příkrmů 3-2. Velikost odměrky: 4,6 g
Skladovací podmínky
Uchovejte v suchu při pokojové teplotě. Spotřebujte do 4 týdnů od otevření.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

plnotučné MLÉKO, odtučněné MLÉKO, maltodextrin, LAKTÓZA, rostlinné oleje (řepkový nízkoerukový, slunečnicový s vysokým obsahem kyseliny olejové, slunečnicový), sušený výrobek MLÉČNÉ SYROVÁTKY, GALAKTOOLIGOSACHARIDY (z MLÉKA), minerální látky (vápenaté soli kyseliny citronové, uhličitan vápenatý, síran železnatý, síran zinečnatý, jodid draselný), regulátory kyselosti (draselné soli kyseliny fosforečné), emulgátor (SÓJOVÝ lecitin), fruktooligosacharidy, vitamíny (L-askorbát sodný, riboflavin, thiamin-mononitrát, retinyl-acetát, D-biotin, cholekalciferol, kyanokobalamin).

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 2022 kJ
Energetická hodnota 483 kcal
Tuky 22 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 4.5 g
Sacharidy 64 g
Z toho cukry 46 g
Vláknina 2.4 g
Bílkoviny 7.3 g
Sůl 0.24 g

Charakteristika

Vhodné od (doporuč. věk) od ukončeného 18. měsíce

Alergeny

Sója Ano
Mléko Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

Kategorie, ve kterých se produkt nachází

1064180