0
K pokladně

Uzel pro psy bavlněný barevný 40cm

Běžná cena
89,90 Kč 89,90 Kč/ks
Země původu:
Čína
Popis produktu

Interaktivní hračka pro psy, podporující dentální hygienu.

Velikost: 40 cm

Je vyroben z trvanlivého a netoxického materiálu. Bavlna je přírodní materiál s dobrou pevností v tahu, což zaručuje hodiny zábavy, přetahování a kousání.

O dodavateli

Jsme rodinná firma zabývající se domácími mazlíčky od roku 1986, kterou založil Dušan Plaček. Naše společnost Plaček Pet Products, s.r.o.  je jedním z klíčových hráčů na evropské scéně v oblasti péče o domácí mazlíčky. Naše obchodní aktivity zahrnují velkoobchod a globální export, obchody se zvířaty a službami a e-shop. Náš roční obrat činí více než 170 milionů eur. V našich společnostech pracuje více než 2 000 zaměstnanců.

Provozujeme více než 270 maloobchodních prodejen a obchodů se zvířaty v ČR, LV, PL, na SK, v RO a náš velkoobchodní kanál distribuuje produkty pro domácí mazlíčky více než 1 000 zákazníkům, včetně maloobchodních prodejen, obchodů se zvířaty, veterinářů a e-shopů ve 20 zemích.

Jako inovativní lídr stanovujeme měřítka pro nejrychlejší doručování, trendy e-shopů, věrnostní programy, odborné konzultace a školení, veterinární služby, rodinné akce a psí salón.

 

 

Adresa dodavatele
Plaček Pet Products, s.r.o., Revoluční 1381, 290 01 Poděbrady, Česká republika

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1063889