0
K pokladně

Activia Probiotický jogurtový nápoj jablko, třešeň a banán

270 g
Běžná cena
32,90 Kč 121,85 Kč/kg

Značka: Activia

Země původu:
Polsko
Zákonný název
Activia Třešeň- jablko- banán- Zakysaný nápoj s bifidokulturou.
Popis produktu

Activia Třešeň- jablko- banán - zakysaný nápoj s bifidokulturou.

Myslete na své zdraví i když nestíháte. Activia jogurtový nápoj s probiotiky v uzavíratelné lahvičce vám k tomu pomůže. Díky svému praktickému balení si jej můžete vzít s sebou na cesty i na svačinu. Tak na zdraví!

O značce

My v Activii věříme, že to, jak se cítíme, začíná uvnitř. A to, co je uvnitř, se opravdu počítá. V jednoduchosti je krása, proto do našich výrobků přidáváme pouze kvalitní ingredience, ze kterých vznikají produkty v lahodných příchutích a mnoha formátech pro různé příležitosti. Považujeme to za naše poslání a naši kulturu. Activia obsahuje vápník, který při každodenní konzumaci v rámci vyvážené stravy a zdravého životního stylu přispívá k normální funkci trávících enzymů. Activia také přináší 4 miliardy důvodů, proč začít svůj den s úsměvem. Jsou to miliardy probiotik, živá a milující směs dobrých bakterií, které přispívají k různorodému složení střevní mikroflóry. Každý produkt Activia pak potřebuje čas, aby dozrál do perfektně hladké a krémové textury, kterou Activia má, a to minimálně 8 hodin. Takto vzniká čistá a lahodná Activia – začíná to uvnitř.

 

 

Adresa dodavatele
Danone a.s., V parku 2294/2, 148 00 Praha 4 - Chodov, Česká republika
Skladovací podmínky
Skladujte od +2°C do +8°C.
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 14 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 14 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Odstředěné MLÉKO, banánové pyré 4 %, koncentrát jablečné šťávy 1,8 %, sušený SYROVÁTKOVÝ permeát, jablečné pyré 1,5 %, třešně 1,2 %, SMETANA, citrusová vláknina, přírodní aromata, jogurtové kultury a Bifidus ActiRegularis® CNCM I-2494 v počtu min. 4x10^9/100 g, koncentrát šťávy z černé mrkve, koncentrát citronové šťávy. Může obsahovat stopy lepku a sezamu.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 172 kJ
Energetická hodnota 41 kcal
Tuky 0.5 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.3 g
Sacharidy 6 g
Z toho cukry 5.7 g
Bílkoviny 3 g
Sůl 0.11 g

Alergeny

Mléko Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1063795