0
K pokladně

Bonduelle Špenátové listy

400 g
Běžná cena
39,90 Kč 99,75 Kč/kg

Značka: Bonduelle

Země původu:
Polsko
Popis produktu

Tento špenát je sklízen v nejvyšší fázi zralosti, aby byl chutný a zůstal plný vitamínů. Zároveň je blanšírován v páře, aby se zničily nežádoucí enzymy.

Zelenina je zmrazena šokem, aby se k vám dostala se stejnou chutí a množstvím vitamínů jako v den sklizně.

Hluboce zmrazený produkt.

O Bonduelle

V Bonduelle věříme, že musíme být průkopníky v inovativních a vhodných řešeních v otázce lepšího stravování s respektem k naší planetě a zajištění kvality života budoucích generací. Již 165 let spolupracujeme s našimi obchodními partnery na vývoji moderní rostlinné produkce ohleduplné vůči vodním zdrojům, ovzduší, půdě a půdnímu podloží. Jsme tedy odhodlanými zastánci efektivního, ekologického, chytrého a solidárního zemědělského průmyslu zaměřeného na zdravé, bezpečné, udržitelné a dostupné stravování. Naším závazkem je inovovat celý proces rostlinné výroby, která začíná na poli a končí na talíři, a společně tak vytvářet lepší budoucnost prostřednictvím rostlinné stravy. To je totiž naše přesvědčení: příroda je naše budoucnost. 

 

Skladovací podmínky
Uchování u spotřebitele: při teplotě od 0° + 3°C: 24h; při teplotě -18°C: min. trvanlivost do data uvedeného na obale. Rozmrazený výrobek znovu nezmrazujte!
Název a adresa výrobce
Bidfood Czech Republic s.r.o., Mikovice, Kralupy nad Vltavou
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Špenátové listy (8 porcí). Výrobek může obsahovat stopy celeru.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 135 kJ
Energetická hodnota 32 kcal
Tuky 0.6 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.1 g
Sacharidy 2 g
Z toho cukry 0.4 g
Vláknina 2.6 g
Bílkoviny 3.4 g
Sůl 0.08 g

Alergeny

Celer Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1006807