0
K pokladně

Probio Vločky ovesné bezlepkové BIO

500 g
Akční cena 69,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
91,90 Kč 183,80 Kč/kg

Značka: Probio

Země původu:
Evropská unie
Popis produktu

Bezlepkové ovesné vločky jsou řešením pro všechy, kdo milují ovesnou kaši či müsli, ale nechtějí či nemohou lepek.

Oves sám o sobě lepek neobsahuje, je ale potřeba ho bezpečně a odděleně zpracovat. Naše bezlepkové ovesné vločky pocházejí z farmy, kde o oves pečují velmi pečlivě. Během pěstování, sklizně, následných úprav, výroby i balení je oves kontrolován a manipulace s ním je velmi hlídána, aby nedošlo k jeho kontaminaci obilovinou s lepkem. Vychutnejte si ovesné snídaně, vločky v jogurtu, pečivu, karbanátcích, polévkách či lívancích i bez lepku!

O výrobci 

Pro-bio je výrobce biopotravin se zkušenostmi od roku 1992. Společnost je první a největší výrobcem biopotravin v České republice. V současné době se o úspěšný chod firmy stará tým čítající více než 120 lidí. Provozujeme 3 bio mlýny, balírny, sklady a v našem sortimentu najdete přes 1 500 položek v kvalitě bio. Zabýváme se zpracováním a výrobou biopotravin, velkoobchodním prodejem, celorepublikovou distribucí bioproduktů, zahraničním obchodem s biopotravinami, eko drogerií, bio kosmetikou a obchodem s certifikovanými bio osivy.

 

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu a chladu.
Název a adresa výrobce
Pro-Bio s.r.o. Lipová 40, Staré Město pod Sněžníkem, 788 32
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

100% ovesné vločky bezlepkové z ekologického zemědělství.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1470 kJ
Energetická hodnota 348 kcal
Tuky 7 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 1.3 g
Sacharidy 59 g
Z toho cukry 1.1 g
Vláknina 10 g
Bílkoviny 14 g
Sůl 0.02 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1063450