0
K pokladně

STR8 Sprchový gel Red Code

400 ml
Běžná cena
119,90 Kč 299,75 Kč/l

Značka: STR8

Země původu:
Řecko
Popis produktu

Pánský sprchový gel STR8 Red Code, to je zásah čisté energie pro muže, který ví jak rozšifrovat podstatu života. Hlavu tvoří ananas a tóny moře smíchané s grepem a kardamonem. Srdce se skládá z levandule, pelargónie, jasmínu a tymiánu na těle tvořeného jantarem, jedlí a tonka boby.

POUŽITÍ

Gel naneste na mokrou pokožku a krouživými pohyby ji umyjte. Poté opláchněte.

O ZNAČCE

STR8 je dobře zavedená a respektovaná značka se silným dědictvím vůní souvisejících s moderní mužností. Ačkoli se značka týká hlavně její kolekce parfémů, má široký sortiment produktů pokrývající různé potřeby spotřebitelů.

Známý a oblíbený je jeho jedinečný a diferencovaný obal na plechovou krabičku od Eau De Toilette, který funguje jako ochranná známka značky od jejího vzniku až do současnosti.
STR8 stojí za heslem „Go for Great“ a inspiruje muže, aby vášnivě kráčeli za svými sny, bez váhání, dosáhli své vlastní velikosti a usilovali o vše, na čem pro ně skutečně záleží.
Podporován světově proslulým hráčem NBA (MVP) Giannisem Antetokounmpo, který je živým příkladem klíčových hodnot STR8 souvisejících s Faith, Focus, Commitment, Courage & Integrity.

STR8 a Giannis mají společnou vizi: inspirovat muže v boji za to, co je pro ně důležité, překročit jejich limity naladěné na jejich srdce a etický kodex.


 

 

Adresa dodavatele
Sarantis Czech Republic, s.r.o. Žerotínova 1133/32, 130 00 Praha 3, Česká republika
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Aqua, Sodium laureth sulfate, Sodium lauryl sulfate, Sodium chloride, Cocamidopropyl betaine, Parfum, Citric acid, Disodium EDTA, PEG-4 rapeseedamide, Sodium sulfate, Benzoic acid, Sodium benzoate, CI 15985, CI 42090.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1063430