0
K pokladně

Head and Shoulders Hydratační šampon proti lupům HYDRATION DERMAxPRO by Head & Shoulders

270 ml
Běžná cena
164,90 Kč 610,74 Kč/l

Značka: Head and Shoulders

Země původu:
Rumunsko
Popis produktu

Věděli jste, že suchá pokožka hlavy potřebuje více než jen dodatečnou vlhkost? Šampon proti lupům DERMAxPRO by Head & Shoulders pomáhá posilovat vaši přirozenou kožní bariéru a obnovuje přirozenou rovnováhu vaší pokožky hlavy. Receptura je obohacena o složky péče o pokožku: aktivní aloe, kokosové mléko, vitamín E a také o klinicky ověřenou účinnou látku pirokton olamin. A výsledek? Hydratovaná pokožka hlavy bez odlupků kůže.

POUŽITÍ

Jemně umyjte pokožku hlavy, abyste se zbavili nahromaděných odlupků kůže a odumřelých kožních buněk. To vaší pokožce hlavy umožní lépe absorbovat živiny a připraví ji tak na následnou péči.

O ZNAČCE

Firma Head & Shoulders vyrábí vlasovou kosmetiku již od roku 1948. V dnešní době má ve svém portfoliu více než 70 produktů, zaměřující se zejména na boj proti lupům.

Naší misí je osvobodit svět od lupů – protože věříme, že by vám nic nemělo bránit užívat si života naplno. Bojujeme za krásné vlasy bez lupů pro větší sebevědomí a žádné zbytečné starosti.


 

 

Adresa dodavatele
Solvent ČR s.r.o., Poděbradská 1162, 250 92 Šestajovice, Česká republika
Skladovací podmínky
Skladujte v suchu.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Aqua,SodiumLaurethSulfate,SodiumLauryl Sulfate,SodiumChloride,SodiumXylenesulfonate,CocamidopropylBetaine,Glycol Distearate,SodiumCitrate,Dimethiconol,Parfum,Dimethicone,PiroctoneOlamine, CitricAcid,SodiumBenzoate,SodiumSalicylate,TEA-Dodecylbenzenesulfonate,Guar HydroxypropyltrimoniumChloride,TocopherylAcetate,Trideceth-10,Tetrasodium EDTA,SodiumHydroxide,Coumarin,HexylCinnamal,AloeBarbadensisLeafJuice,Linalool,Glycerin,CocosNuciferaFruitJuice,PrunusAmygdalusDulcisOil,Benzyl Alcohol,TriethyleneGlycol,PropyleneGlyco.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1063309