0
K pokladně

Miléne Tuhé mýdlo Zelené jablko

100 g
Běžná cena
15,90 Kč 159,00 Kč/kg

Značka: Miléne

Země původu:
Turecko
Popis produktu

Tuhé toaletní mýdlo s vůní zeleného jablka. Tuhé mýdlo s příjemnou vůní, chrání vaši pokožku a dává vám pocit klidu. Díky speciálnímu složení přípravek jemně čistí pokožku od nečistot, vyživuje ji a hydratuje.

  • Tuhé mýdlo
  • Klasické hydratační složení
  • Pečující a svěží
  • Jemné čistící složky pomáhají udržet vlhkost v pokožce
  • Vhodné pro každodenní použití na obličej, tělo a ruce
  • Příjemná vůně zeleného jablka

POUŽITÍ

Nejdříve si navlhčete ruce a poté jemně proměte v dlaních tabletu, dokud nenapění. Vzniklou pěnu naneste na pokočku celého těla a poté opláchněte teplou vodou.

BEZPEČNOSTNÍ UPOZORNĚNÍ

Vyhněte se kontaktu s očima, Pokud ke kontaktu dojde, okamžitě vypláchněte vodou. Nepoužívejte na poraněnou pokožku. Přestaňte používat v případě výskytu podráždění.

O DODAVATELI A ZNAČCE

Společnost de Miclén Trading, s.r.o. byla založena v roce 1998, jako společnost s dlouholetou tradicí s prodejem kvalitních kosmetických produktů. Začátkem roku 2005 došlo ve společnosti ke změně společníků.

Od roku 2006 máme vlastní značku Miléne. Její portfolio tvoří vlhčené ubrousky, tuhá a tekutá mýdla, mýdlo na praní, šampony a zubní kartáčky. Tuto značku postupně rozšiřujeme o další produkty. 

Máme dlouholetou zkušenost s prodejem produktů jako jsou: čističe odpadů, vlhčené ubrousky, dětská kosmetika, pánská kosmetika, tuhá a tekutá mýdla, vlasová kosmetika, osvěžovače vzduchu a zubní kartáčky.


 

 

Adresa dodavatele
de Miclén Trading, s.r.o., Hlavní 2, 27351 Velké Přítočno, Česká republika
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Sodium palmate, sodium cocoate, sodium palm kernelate, aqua, glycerine, perfume, sodium chloride, sodium stearate, titanium dioxide, tetrasodium edta, etidronic acid.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1062598