0
K pokladně

Gerber Organic nemléčná kaše s příchutí vanilky

200 g
Běžná cena
104,90 Kč 524,50 Kč/kg

Značka: Gerber

Země původu:
Španělsko
Popis produktu

Každá lžička obsahuje kombinaci obilovin pěstovaných na certifikovaných organic farmách, kde je brán ohled na přirozený způsob pěstování a dozrávání všech plodin.

Grain&Grow přináší do ručky vašeho děťátka to nejlepší ze světa obilovin a výživy. Cereální kaše jsou vhodnou součástí dětského jídelníčku v období zavádění prvních příkrmů. GERBER Organic obilné kaše jsou příkrmy vhodné pro malá bříška již od ukončeného 6. měsíce věku.

V každé porci najdete vybrané celozrnné obiloviny, vitamín C a 58 % doporučené denní dávky železa, které přispívá k rozvoji poznávacích funkcí u dětí 0 % přidaného cukru. Grain&Grow přináší to nejlepší z výživy do každé do každé lžičky.

Vhodná pro děti od ukončeného 6. měsíce.

Potravina je součástí smíšené a vyvážené stravy dítěte a není náhradou mateřského ani kojeneckého mléka. Kojení je nejlepší výživou. Zavedení doplňkové výživy konzultujte s pediatrem nebo osobou kvalifikovanou v oblasti výživy, farmacie nebo péče o matku a dítě.

O ZNAČCE

V roce 1927, Dorothy GERBER, začala s přikrmováním své 7měsíční dcery Sally podle doporučení svého pediatra, protože v tu dobu žádné příkrmy neexistovaly. Průkopnická a podnikavá žena z Fremontu v USA se skvělým nápadem zpřístupnila bezpečné a kvalitní příkrmy pro kojence a tím začal příběh dnešní světové značky, která po celá svá léta své existence je inovativní, přinášela a nadále přináší příkrmy pro děti odpovídajícím současným potřebám maminek i miminek v každém věku.


 

 

Adresa dodavatele
Nestlé Česko s.r.o., Mezi Vodami 2035/31, 143 20 Praha 4, Česká republika
Skladovací podmínky
Uchovejte v suchu při pokojové teplotě. Po přípravě stravy obal důkladně uzavřete a uchovejte v suchu při pokojové teplotě. Po otevření spotřebujte do 4 týdnů.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Mouky 99 % (PŠENIČNÁ 72 % - část enzymaticky hydrolyzovaná, OVESNÁ celozrnná 27 %), přírodní vanilkové aroma, vitamín C, minerální látka (fumaran železnatý), vitamín (thiamin). Z ekologického zemědělství.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1647 kJ
Energetická hodnota 394 kcal
Tuky 2.9 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.7 g
Sacharidy 79 g
Z toho cukry 23 g
Vláknina 4.4 g
Bílkoviny 11 g
Sůl 0.06 g

Charakteristika

Vhodné od (doporuč. věk) od ukončeného 6. měsíce

Alergeny

Lepek Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1061976