0
K pokladně

Fa Mystic Moments sprchový gel

250 ml
Běžná cena
57,90 Kč 231,60 Kč/l

Značka: Fa

Země původu:
Německo
Popis produktu

Objevte pečující sprchový krém Fa Mystic Moments! Bohatý sprchový krém s prvotřídním bambuckým máslem a okouzlující vůní mučenky poskytuje intenzivní péči a pocit hebké pokožky. Vůči pokožce pH neutrální. Dermatologicky ověřená snášenlivost s pokožkou.

 

O značce 

Objevte fascinující svět Fa. Inovativní výrobky pro péči o tělo hýčkají vaše smysly a poskytují vám neodolatelný pocit na vaší pokožce. Vychutnejte si vzácnou péči v kombinaci s hodnotnými přísadami a inspirativními vůněmi. Fa sprchové gely zvlhčují pokožku a činí ji výrazně měkčí. Fa deospreje nabízí spolehlivou ochranu a dlouhodobou svěžest.

Fa přikládá ochraně našeho životního prostředí velký význam.

Od roku 2017 společnost Henkel spolupracuje se sociální organizací Plastic Bank na snižování množství plastového odpadu, který končí v oceánech. Organizace Plastic Bank byla založena v roce 2013 s cílem bojovat proti plastům v oceánech.

 

Výrobce

Schwarzkopf & Henkel, Düsseldorf, Germany

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu, po otevření spotřebujte do 12 měsíců.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Složení Aqua

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1000560