0
K pokladně

Metro Chef Lísková jádra natur mletá

500 g
Běžná cena
229,90 Kč 459,80 Kč/kg

Značka: Metro Chef

Země původu:
Španělsko
Popis produktu

Dopřejte si lískáče bohaté na radost z chroupání. Posilní vás ve fitku, na výletě s dětmi a přijdou vhod i při pečení. Ořechy jsou 100% přírodní, výživné a plné chuti – zkrátka svačinka, jak má být.

Naberte trochu ořechové moudrosti a inspirujte se nutričními tipy Mr. Nutlyho na našem blogu. Všechno, co jste chtěli vědět o ořeších a báli jste se zeptat naleznete ZDE.

Vařte jako šéfkuchař s privátní značkou Metro Chef.

Metro Chef je hlavní vlajkovou lodí privátních značek společnosti makro v potravinách. Pod tímto označením najdete kvalitní produkty, které uspokojí vaše náročné gurmánské potřeby a jsou ideální volbou pro všechny, kteří sdílejí nadšení pro vaření z kvalitních surovin.

Tato značka klade důraz na všechny potřebné certifikace výrobků a jejich dodavatelů, dodržování vysokých kvalitativních standardů a v neposlední řadě také na udržitelnost životního prostředí.

Sortimentní řada se pravidelně rozšiřuje o nové trendy výrobky, které stojí za vyzkoušení.

 

 

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu a teplotě do +20°C a relativní vlhkosti do 70%.
Název a adresa výrobce
VALENCIA TRADING OFFICE S.L, CALLE CAMPEZO 7, MADRID, 28022
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Lískové ořechy.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1061663