0
K pokladně

ARO Granule pro psy hovězí

3 kg
Běžná cena
119,90 Kč 39,97 Kč/kg

Značka: ARO

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Granule pro psy hovězí.

ARO – levně, ale kvalitně.
Značka ARO je privátní značkou makro. ARO nabízí široký sortiment potravinového i spotřebního zboží. V každém sektoru zboží má ARO svého zástupce, jako cenově výhodnější variantu známých značek. Veškeré produkty se vyrábějí ve standardní a stálé kvalitě odpovídající mezinárodním směrnicím.

 

 

 

Adresa dodavatele
MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o./ Centrální sklad Kozomín, 277 45 Kozomín 504
Skladovací podmínky
Skladujte v suchu a chraňte před slunečním světlem.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Obiloviny, vedlejší výrobky rostlinného původu, maso a výrobky živočišného původu (4 % hovězí), oleje a tuky, minerální látky. Analytické složky: hrubý protein 18 %, hrubý tuk 6 %, hrubý popel 8 %, hrubá vláknina 4 %.Nutriční doplňkové látky v 1 kg: vitamin A 8000 m.j., vitamin D3 800 m.j., vitamin E 80 mg, měď (síran měďnatý pentahydrát) 10 mg, železo (jako síran železnatý monohydrát) 100 mg jód (jako jodičnan vápenatý bezvodý) 2,0 mg, zinek (jako síran zinečnatý monohydrát) 110 mg, mangan (jako oxid manganatý) 6,5 mg, selen (jako seleničitan sodný) 0,15 mg.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

Kategorie, ve kterých se produkt nachází

1060822