0
K pokladně

Zewa Deluxe Design kapesníky 3 vrstvé

150 ks
Běžná cena
67,90 Kč 0,45 Kč/ks

Značka: Zewa

Země původu:
Belgie
Popis produktu

Tři vrstvy dokonale měkkého a zároveň pevného papíru dělají z kapesníků Zewa Deluxe Design ideální volbu dvou produktů v jednom. Kapesníky Zewa jsou tak pevné, že přežijí i náhodný pobyt v pračce – i při pracím cyklu s intenzivním odstřeďováním a teplotou 60 °C.

  • Hodí se jak pro období nachlazení a častého smrkání tak i odstraňování make-upu.
  • Obal je 100% recyklovatelný.

Motiv krabičky nelze zvolit, bude tak dodán podle aktuální skladové zásoby. 

O ZNAČCE

Značka Zewa vznikla v roce 1960, kdy byla v Mannheimu-Waldhofu postavena první výrobní linka pro domácí výrobky z papíru. Prvními produkty značky byly univerzální kuchyňské utěrky a následně toaletní papír. Název Zewa vzešel ze zkratky názvu továrny Zellstofffabrik Waldhof.
V roce 1995 převzala značku Zewa švédská skupina SCA. Touto akvizicí se SCA stala největším výrobcem hygienických produktů v Evropě - a své prvenství si udržela dodnes. Od roku 2017 funguje společnost pod názvem Essity.

Adresa dodavatele
Essity Czech Republic s.r.o., Sokolovska 100/94, 186 00 Praha 8, Česká republika
Skladovací podmínky
Skladujte v suchu.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1060431