0
K pokladně

Bezgluten Chléb denní, bez lepku

300 g
Běžná cena
96,90 Kč 323,00 Kč/kg

Značka: Bezgluten

Země původu:
Polsko
Popis produktu

Vynikající kvalita bezlepkového denního chleba je dokonalou náhradou tradičního chleba. Skvěle chutná se sladkými i slanými přísadami, takže ho zbožňují děti i dospělí. Jedná se o produkt, který celiakům na jídelníčku nejvíce chyběl, a tak si nyní mohou vychutnat skvělou chuť a výjimečnou kvalitu každého plátku.

O výrobci

Majitel firmy je charismatický muž ve středních letech, který byl vždy zdatný v obchodní komunikaci, managementu a prodejních dovednostech. Dlouhou dobu hledal na trhu produkt, který by ho zaujal, kterému by věřil a který by ho motivoval. Po čase našel výrobní firmu, která se specializuje na dietní produkty, řešící různé alergie a intolerance, hlavně na lepek, či laktózu. To byl směr, který jej oslovil. Právě spojení kvalitní výroby, zdravých produktů a stálých inovací výrobců ho přesvědčilo, aby svou energii investoval do vybudování obchodní firmy, která distribuuje značky světových lídrů v oblasti specializovaných diet a zdravých potravin. 

Skladovací podmínky
Uchovávejte na chladném a suchém místě. Výrobek je zabalen v ochranné atmosféře.
Název a adresa výrobce
BEZGLUTEN Sp z o.o., Posądza 128, 32-104 , PL - Koniusza, k.Krakowa
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 58 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 58 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Voda, škroby (kukuřičný, rýžový), mouka (rýžová, kukuřičná), řepkový olej, rýžový sirup, sezam, semena 2,9 %, zahušťovadla: xanthanová guma, hydroxyprophyl methylcelulóza; droždí, vláknina Psyllium, cukrová třtina, himalájská sůl, prášek z lusků rohovníku.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1099 kJ
Energetická hodnota 262 kcal
Tuky 6.6 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.8 g
Sacharidy 43 g
Z toho cukry 4.6 g
Vláknina 9.1 g
Bílkoviny 3 g
Sůl 1.4 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1059401