0
K pokladně

Pinko Polárkový dort Vanilka, bez laktózy

615 ml

Nakupte více za méně

Běžná cena
49,90 Kč 81,14 Kč/l

Značka: Pinko

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Zmrzlina ve vaničce Vanilka pro všechny, kdo mají intoleranci na laktózu.

I tento klasický zmrzlinový dezert vám nabízíme ve verzi, která neobsahuje laktózu.

O ZNAČCE

Společnost PINKO byla založena v roce 1991 italskou rodinou Sarafini. Zmrzlina se tehdy vyráběla podle italských receptur a výhradně z italských surovin a měla velký úspěch u klientely luxusních restaurací, pizzerií a cukráren.

V roce 1996 značka PINKO přešla pod českého majitele Ing. Miroslava Červa a přirozeným vývojem se chutě zmrzlin a receptury postupně začaly upravovat pro český trh. Společnost navázala spolupráci také s českými dodavateli, a tak se v dnešní době zmrzliny značky PINKO vyrábějí z tradičních a lokálních surovin jako je např. české mléko, máslo a smetana.

Samozřejmostí je také dodržování nejpřísnějších hygienických opatření. Společnost PINKO je již od roku 2009 držitelem mezinárodního certifikátu IFS, který je nejvyšší zárukou správného nastavení a implementace všech procesů vedoucích k zajištění absolutní bezpečnosti a zdravotní nezávadnosti prodávaných potravinových výrobků. Tato opatření jsou každý rok znovu ověřována důkladným auditem.

V současné době v našem sortimentu naleznete zmrzliny a mléčné výrobky pro všechny věkové kategorie a příležitosti. Odkaz na italský původ značky je dodnes znát v názvech některých zmrzlin, jako je např. Piccolo nebo Rigoletto. Naší chloubou je především Kopečková zmrzlina, jejíž receptura je založená na poctivých ingrediencích jako je tekutá smetana, mléko, máslo a ovocné pyré. 


 

 

Adresa dodavatele
PINKO a.s., Vlašimská 409, 256 01 Benešov, Česká republika
Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě -18°C a nižší. Po rozmrazení znovu nezmrazujte.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Pitná voda, cukr, kokosový olej, bezlaktózové sušené odtučněné MLÉKO, glukózový sirup, 2% kakaový topping (glukózový sirup, kokosový olej, pitná voda, cukr, kakao, emulgátor: E471, stabilizátory: E412, E407, E401, E410), emulgátor: (E471), stabilizátory: (E412, E410), aroma. Výrobek obsahuje 6,9 mg laktózy ve 100 g 3,2 mg laktózy ve 100 ml výrobku. Může obsahovat SÓJU, ARAŠÍDY a SKOŘÁPKOVÉ PLODY.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 766 kJ
Energetická hodnota 183 kcal
Tuky 9.3 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 8.4 g
Sacharidy 22.5 g
Z toho cukry 19.8 g
Bílkoviny 2.5 g
Sůl 0.09 g

Alergeny

Mléko Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

Kategorie, ve kterých se produkt nachází

1059321