0
K pokladně

Zott Toasty Chester tavený plátkový sýr

150 g
Akční cena 30,90 Kč
od 3 ks
31,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
38,90 Kč 259,33 Kč/kg

Značka: Zott

Země původu:
Německo
Popis produktu

Toasty Chester tavený plátkový sýr.

O výrobci

Vize potěšení
Mléko se svými kvalitními obsaženými látkami patří k nejdůležitějším základním složkám naší každodenní výživy. Jako dodavatel mléčných potěšení nabízíme našim spotřebitelům celou řadu atraktivních jogurtových a sýrových specialit a dezertů, které jsou vyráběny s aspekty zajištění maximální kvality a s vášní pro potěšení.

Rodina orientovaná na potěšení
Dodavatel mléčných potěšení Zott je dnes veden již třetí generací rodiny, jež ji má stále ve svém vlastnictví. Srdce rodiny majitelů bije po celé generace pro čerstvost mléka, spokojenost spotřebitelů, značky s perspektivní budoucností a potěšení.

Vize naší mlékárny se projevuje harmonickou shodou podnikatelského úspěchu s ekologickými a sociálními aspekty a zachováním hodnot pro budoucí generace. Naším cílem je nabídnout lidem u společnosti Zott dobrou budoucnost a vytvářet a vyrábět pro naše spotřebitele kvalitní produkty.

 

 

Skladovací podmínky
Uchovávejte při teplotě 4-8°C
Název a adresa výrobce
Zott s.r.o., PODLIBSKÁ 630, PRAHA 9, 190 14
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Sýr (35%), sladká syrovátka, sýr Chester (15%). Máslo, tavíci sole: E339, E452, E331, sušená syrovátka, jedlá sůl, mléčne bílkoviny, barviva: paprikový extrakt, karoteny.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1134 kJ
Energetická hodnota 273 kcal
Tuky 22 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 15 g
Sacharidy 4 g
Z toho cukry 4 g
Bílkoviny 14.8 g
Sůl 3.3 g

Alergeny

Mléko Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1058172