0
K pokladně

ALEX Čistič extra lesk 2v1 na laminát s pomerančovým olejem

750 ml
Běžná cena
93,90 Kč 125,20 Kč/l

Značka: ALEX

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Alex čistič EXTRA LESK 2 v 1 na laminát je nejlepším řešením pro čištění a obnovení lesku podlah. Jeho inovativní složení obsahuje přírodní leštící mikrovosky, které zajistí, aby se vaše podlaha leskla a vypadala skvěle jako první den. Zanechává svěží pomerančovou vůni.

O ZNAČCE

Alex je tu pro ty, kterří vnímají krásu výrobků ze dřeva a chtějí o ně pečovat. V péči o padlahu a nábytek je tato značka jedničkou slovenského a českého trhu. Oceněna byla například volbou spotřebitelů. Zaručuje nejen čistotu, ale i opatrnou péči. Alex je značkou společnosti MARCA, která na českém trhu působí od roku 1995 a je součástí mezinárodního holdingu Grupo AC MARCA se sídlem ve španělské Barceloně.

BEZPEČNOSTNÍ UPOZORNĚNÍ

P101 - Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.
P102 - Uchovávejte mimo dosah dětí.
P301+P312 - PŘI POŽITÍ: Necítíte-li se dobře, volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO/lékaře/ tel. 224 919 293 nebo 224 915 402 (24 hodin denně)
Ke stažení
Bezpečnostní list
Skladovací podmínky
Skladujte v suchu a mimo dosah dětí.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

5% neiontové povrchově aktivní látky, 5% polykarboxyláty, Perfume (D-limonene, linalool), Methylisothiazolinene, Benzisothiazolinone.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1006238