0
K pokladně

F.H.Prager Cider Zázvor nealko, plech

330 ml

Nakupte více za méně

Běžná cena
57,90 Kč 175,45 Kč/l

Značka: F.H.Prager

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

„Cider z jablek. Nic víc.“

Náš unikátní nealkoholický cider s příchutí zázvoru. Vyrábíme jej za pomocí techniky „Cold brew“ – to znamená, že byliny louhujeme přímo v kvasném tanku s nápojem. Dosáhneme tak jemného dochucení jablečného základu.

Nefiltrovaný, sladký s <0,5% alkoholu.

O výrobci

První várka F.H. Prageru vykvasila v roce 2010. V roce 2019 jsme značku koupili od původních majitelů my – parta nadšenců pod záštitou inkubátoru Kofola Česko Slovensko a.s. a od té doby jsme makali na tom, abychom pro vás dokázali sériově vyrábět ten nejlepší řemeslný cider v Čechách.

Díky technologiím, které nám Kofola poskytla a našemu know-how jsme pro vás F.H. Prager vyladili k dokonalosti. Kombinujeme to nejlepší z poctivých řemeslných postupů a high-endových technologických procesů.

Na prvním místě je vždycky surovina – cestu za lepším F.H. Pragerem jsme započali výběrem vhodných jablek. Poznali jsme spoustu farmářů a ochutnali nespočet jablečných odrůd.

 

Upozornění

Na etiketě tohoto výrobku je symbol „Z“ a text „zálohované“. Je to proto, že na Slovensku začal letos fungovat zálohový systém na PET lahve a plechovky. Při nákupu těchto obalů tam za ně zákazníci zaplatí zálohu. Na území Česka se zálohy za tyto obaly spotřebitelům neúčtují a tyto obaly jsou tak nevratné.

 

 

Adresa dodavatele
Kofola a.s., Za Drahou 1, 794 01, Krnov
Skladovací podmínky
Chraňte před mrazem a přímým světlem. Sediment je znakem přírodního charateru nápoje.Podávajte chlazené. Po otevření skladujte v chladu a spotřebujte do 3 dnů.
Název a adresa výrobce
Kofola a.s., Za Drahou 1, 794 01, Krnov
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 165 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 165 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Nealkoholicky fermentovaná jablečná šťáva a koncentrovaná šťáva z hořkosladkých odrůd jablek, voda, extrakt zázvoru 0,5%, oxid uhličitý. Obsah alkoholu: <0,5%.

Obsah alkoholu
0,5 %

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 95.2 kJ
Energetická hodnota 22.7 kcal
Sacharidy 5.6 g
Z toho cukry 5.6 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

Kategorie, ve kterých se produkt nachází

1055198