0
K pokladně

ALNATURA BIO Hranolky se slunečnicovým olejem

600 g
Akční cena 62,90 Kč
od 3 ks
69,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
84,90 Kč 141,50 Kč/kg

Značka: ALNATURA

Země původu:
Belgie
Popis produktu

Tyto hluboce zmrazené BIO hranolky jsou vyrobeny z brambor vypěstovaných podle německých standard Bioland. Jsou šetrně zpracované a již předem osmažené ve slunečnicovém oleji. Čerstvě připravené hranolky Alnatura chutnají skvěle se zeleninou, rybami i masovými pokrmy a samozřejmě také jednoduše s kečupem nebo majonézou.

  • BIO kvalita (Bioland)
  • z brambor z německého ekologického pěstování
  • pro přípravu v troubě i ve fritéze

Doporučení k přípravě

Trouba: předehřejte troubu na 200 °C (horní/spodní ohřev) nebo 180-190 °C (cirkulace vzduchu). Hluboce zmrazené hranolky rozložte na plech a pečte na střední příčce asi 20–25 minut, dokud lehce nezhnědnou. V případě potřeby použijte pečící papír. Abyste zajistili rovnoměrné zhnědnutí, v polovině doby pečení hranolky otočte. Další tuk není nutný. Doba přípravy se může lišit v závisloti na výkonu trouby.

Fritéza: zahřejte fritézu na 170-175°C. Zmrazené hranolky smažte po malých dávkách 3–4 minuty, dokud lehce nezhnědnou. Scedíme a podáváme.

O výrobci  

Německá společnost Alnatura působí v oblasti distribuce potravin s důrazem na udržitelnost a ekologii od roku 1984. Sídlem se nachází v německém Darmstadtu a zakladatelem je Götz Rehn, který stojí v čele společnosti dodnes. 

V roce 2003 proběhlo zahájení prodeje BIO produktů Alnatura v prodejnách Dohle. Mnoho produktů Alnatura nese pečeť ekologického sdružení, jako je Bioland, Demeter nebo Naturland. Tato trojice je pomyslným strážcem a garantem ekologického zemědělství.  

Klíčové vlastnosti BIO řady Alnatura 

  • 100% organické ingredience
  • přísady podle směrnic  Bioland , Demeter a Naturland
  • méně je často více: zejména pro sůl a cukr - mnoho produktů Alnatura má záměrně snížený obsah cukru
  • vývoj produktů s externími odborníky
  • co nejkratší seznamy ingrediencí - vyhnutí se přísadám kdekoli je to možné
  • do sklenice, sáčku jde jen to, co je opravdu nutné

Udržitelnost je nezbytnou součástí firemní kultury a filozofie Alnatura. Jedná se o nejdůležitější pilíř, který je postaven z respektu a úcty k životnímu prostředí.  Chápání udržitelnosti společnost zobrazuje jako lemniscateznamení nekonečna, protože všechno je propojeno a má na sebe vliv.  

Alnatura se řídí heslem “smysluplné pro lidi i planetu”. Rozmanitá příroda a udržitelné zemědělství jsou základem veškerého života. Na pozadí klimatických změn a milionů ohrožených druhů zvířat a rostlin je tato vize pro ekosystém důležitější než kdy dříve. 

A právě proto je klíčové, aby místo čistě ekonomických zájmů byli do středu našich myšlenek a činů postavený člověk a udržitelná společnost. 

 

Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě -18 °C a nižší
Název a adresa výrobce
Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma Ghandi-Str. 7. 64295 Darmstadt, Germany
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Brambory 96,5%, slunečnicový olej 3,5% z ekologického zemědělství.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 617 kJ
Energetická hodnota 147 kcal
Tuky 3.5 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.5 g
Sacharidy 25 g
Z toho cukry 0.5 g
Bílkoviny 2.5 g
Sůl 0.08 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1054905