0
K pokladně

ALNATURA BIO Tyčinka kokosová v hořké čokoládě 2x20g

40 g

Nakupte více za méně

Běžná cena
27,90 Kč 697,50 Kč/kg

Značka: ALNATURA

Země původu:
Německo
Popis produktu
Pro fanoušky kokosu. V této čokoládové tyčince jsou kokosové vločky pokryty plnotučným mlékem a hořkou čokoládou. S 37% kokosu je to exotická pochoutka pro mnoho příležitostí. Všechny ingredience pocházejí z ekologického zemědělství a jsou vyrobeny bez lecitinu. Dva kusy v balení.
  • BIO kvalita
  • s 37% kokosu
  • dva kusy v balení
  • vyrobeno bez lecitinů

O výrobci    

Německá společnost Alnatura působí v oblasti distribuce potravin s důrazem na udržitelnost a ekologii od roku 1984. Sídlem se nachází v německém Darmstadtu a zakladatelem je Götz Rehn, který stojí v čele společnosti dodnes.   

V roce 2003 proběhlo zahájení prodeje BIO produktů Alnatura v prodejnách Dohle. Mnoho produktů Alnatura nese pečeť ekologického sdružení, jako je Bioland, Demeter nebo Naturland. Tato trojice je pomyslným strážcem a garantem ekologického zemědělství.    

Klíčové vlastnosti BIO řady Alnatura   

  • 100% organické ingredience  
  • přísady podle směrnic  Bioland , Demeter a Naturland  
  • méně je často více: zejména pro sůl a cukr - mnoho produktů Alnatura má záměrně snížený obsah cukru  
  • vývoj produktů s externími odborníky  
  • co nejkratší seznamy ingrediencí - vyhnutí se přísadám kdekoli je to možné  
  • do sklenice, sáčku jde jen to, co je opravdu nutné  

Udržitelnost je nezbytnou součástí firemní kultury a filozofie Alnatura. Jedná se o nejdůležitější pilíř, který je postaven z respektu a úcty k životnímu prostředí.  Chápání udržitelnosti společnost zobrazuje jako lemniscateznamení nekonečna, protože všechno je propojeno a má na sebe vliv.    

Alnatura se řídí heslem “smysluplné pro lidi i planetu”. Rozmanitá příroda a udržitelné zemědělství jsou základem veškerého života. Na pozadí klimatických změn a milionů ohrožených druhů zvířat a rostlin je tato vize pro ekosystém důležitější než kdy dříve.   

A právě proto je klíčové, aby místo čistě ekonomických zájmů byli do středu našich myšlenek a činů postavený člověk a udržitelná společnost.   

 

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu a chraňte před teplem.
Název a adresa výrobce
Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma Ghandi-Str. 7. 64295 Darmstadt, Germany
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 207 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 187 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Strouhaný kokos 37%, hořká čokoláda 25% (kakaová hmota, surový třtinový cukr, kakaové máslo), glukózo-fruktózový sirup, MLÉČNÁ čokoláda 11% (surový třtinový cukr, kakaové máslo, sušené plnotučné MLÉKO, kakaová hmota), surový třtinový cukr, glukózový sirup z kontrolovaného biologického zemědělství (Může obsahovat: LEPEK, SÓJOVÉ BOBY, SKOŘÁPKOVÉ PLODY, SEZAM).

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 2261 kJ
Energetická hodnota 545 kcal
Tuky 39 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 29 g
Sacharidy 39 g
Z toho cukry 36 g
Bílkoviny 4.7 g
Sůl 0.08 g

Alergeny

Mléko Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

Kategorie, ve kterých se produkt nachází

1054790