0
K pokladně

ALNATURA BIO Kysané zelí bílé

520 g
Běžná cena
41,90 Kč 80,58 Kč/kg

Značka: ALNATURA

Země původu:
Německo
Popis produktu

Jemně nakrájené BIO bílé zelí z Německa, v kvalitě Bioland, ochucené mořskou solí, kvašené a blanšírované kyselinou mléčnou. Kysané zelí Alnatura lze připravovat teplé nebo konzumovat studené. Díky své jemně nakyslé chuti se hodí k nejrůznějším receptům. Obsahuje přírodní vitamín C.

 • BIO kvalita (Bioland)
 • obsahuje přírodní vitamín C
 • bílé zelí z Německa po přidání mořské soli zakvašené kyselinou mléčnou a blanšírované
 • lze použít v téplé i studené kuchyní
 • veganské

O výrobci   

Německá společnost Alnatura působí v oblasti distribuce potravin s důrazem na udržitelnost a ekologii od roku 1984. Sídlem se nachází v německém Darmstadtu a zakladatelem je Götz Rehn, který stojí v čele společnosti dodnes.  

V roce 2003 proběhlo zahájení prodeje BIO produktů Alnatura v prodejnách Dohle. Mnoho produktů Alnatura nese pečeť ekologického sdružení, jako je Bioland, Demeter nebo Naturland. Tato trojice je pomyslným strážcem a garantem ekologického zemědělství.   

Klíčové vlastnosti BIO řady Alnatura  

 • 100% organické ingredience 
 • přísady podle směrnic  Bioland , Demeter a Naturland 
 • méně je často více: zejména pro sůl a cukr - mnoho produktů Alnatura má záměrně snížený obsah cukru 
 • vývoj produktů s externími odborníky 
 • co nejkratší seznamy ingrediencí - vyhnutí se přísadám kdekoli je to možné 
 • do sklenice, sáčku jde jen to, co je opravdu nutné 

Udržitelnost je nezbytnou součástí firemní kultury a filozofie Alnatura. Jedná se o nejdůležitější pilíř, který je postaven z respektu a úcty k životnímu prostředí.  Chápání udržitelnosti společnost zobrazuje jako lemniscateznamení nekonečna, protože všechno je propojeno a má na sebe vliv.   

Alnatura se řídí heslem “smysluplné pro lidi i planetu”. Rozmanitá příroda a udržitelné zemědělství jsou základem veškerého života. Na pozadí klimatických změn a milionů ohrožených druhů zvířat a rostlin je tato vize pro ekosystém důležitější než kdy dříve 

A právě proto je klíčové, aby místo čistě ekonomických zájmů byli do středu našich myšlenek a činů postavený člověk a udržitelná společnost 

Skladovací podmínky
Uzavřený sáček lze uchovávat v chladu. Chraňte před teplem. Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do 5 dnů.
Název a adresa výrobce
Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma Ghandi-Str. 7. 64295 Darmstadt, Germany
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Bílé zelí, mořská sůl. Z ekologického zemědělství.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 102 kJ
Energetická hodnota 24 kcal
Tuky 0.5 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.1 g
Sacharidy 3.3 g
Z toho cukry 1.1 g
Bílkoviny 1.3 g
Sůl 1.3 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1054667