0
K pokladně

ALNATURA BIO Červená řepa

330 g
Běžná cena
37,90 Kč 114,85 Kč/kg

Značka: ALNATURA

Země původu:
Německo
Popis produktu

Jemně pikantní a příjemně nakyslá červená řepa Alnatura chutná skvěle se smaženými bramborami nebo prostě přímo ze sklenice ke svačině. Červená řepa je již nakrájena, proto vám nic nebrání v tom, přidat si ji k oblíbenému pokrmu na talíř. Pěstována podle pokynů Bioland. 

 • kvalita biozemě
 • červená řepa z Německa
 • naložená v pikantním octovém nálevu
 • jako přísada do salátu, příloha ke svačinám, smaženým bramborám 
 • veganská

O výrobci   

Německá společnost Alnatura působí v oblasti distribuce potravin s důrazem na udržitelnost a ekologii od roku 1984. Sídlem se nachází v německém Darmstadtu a zakladatelem je Götz Rehn, který stojí v čele společnosti dodnes.  

V roce 2003 proběhlo zahájení prodeje BIO produktů Alnatura v prodejnách Dohle. Mnoho produktů Alnatura nese pečeť ekologického sdružení, jako je Bioland, Demeter nebo Naturland. Tato trojice je pomyslným strážcem a garantem ekologického zemědělství.   

Klíčové vlastnosti BIO řady Alnatura  

 • 100% organické ingredience 
 • přísady podle směrnic  Bioland , Demeter a Naturland 
 • méně je často více: zejména pro sůl a cukr - mnoho produktů Alnatura má záměrně snížený obsah cukru 
 • vývoj produktů s externími odborníky 
 • co nejkratší seznamy ingrediencí - vyhnutí se přísadám kdekoli je to možné 
 • do sklenice, sáčku jde jen to, co je opravdu nutné 

Udržitelnost je nezbytnou součástí firemní kultury a filozofie Alnatura. Jedná se o nejdůležitější pilíř, který je postaven z respektu a úcty k životnímu prostředí.  Chápání udržitelnosti společnost zobrazuje jako lemniscateznamení nekonečna, protože všechno je propojeno a má na sebe vliv.   

Alnatura se řídí heslem “smysluplné pro lidi i planetu”. Rozmanitá příroda a udržitelné zemědělství jsou základem veškerého života. Na pozadí klimatických změn a milionů ohrožených druhů zvířat a rostlin je tato vize pro ekosystém důležitější než kdy dříve 

A právě proto je klíčové, aby místo čistě ekonomických zájmů byli do středu našich myšlenek a činů postavený člověk a udržitelná společnost 

Skladovací podmínky
Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do 5 dnů.
Název a adresa výrobce
Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma Ghandi-Str. 7. 64295 Darmstadt, Germany
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Červená řepa, voda, řepný cukr, brandy ocet, bylinný ocet (brandy ocet, bylinné výtažky), mořská sůl, kmín, hřebíček. Z organického zemědělství.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 217 kJ
Energetická hodnota 51 kcal
Tuky 0.5 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.1 g
Sacharidy 11 g
Z toho cukry 11 g
Bílkoviny 0.8 g
Sůl 0.88 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1054672