0
K pokladně

Menu Gold Kuskus

450 g
Akční cena 27,90 Kč
od 4 ks
38,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
47,90 Kč 106,44 Kč/kg

Značka: Menu Gold

Země původu:
Itálie
Popis produktu

Kuskus je vyrobený z kvalitní 100% semoliny - tvrdozrnné pšenice. Výhodou je velmi rychlá doba přípravy, zalije se pouze horkou vodou nebo vývarem a nechá se po stanovený čas odstát. Tato instantní příprava zaručuje velmi rychlou přípravu i samotného pokrmu. Skvěle se hodí na přípravu orientálních jídel, zeleninových salátů, jako příloha nebo vložka do polévek.

O značce 

Dobré jméno značky Menu Gold je pro nás klíčové. Již od samotného vzniku se naše společnost upřímně snaží budovat značku, jejíž produkty i služby zákazníkovi jsou jasnou garancí kvality a vzájemné důvěry. Proto vždy pečlivě vybíráme prvotřídní potraviny a dohlížíme na kvalitu všech surovin. Zároveň připravujeme stále širší nabídku našich výrobků, které jsou tradiční, zdraví prospěšné, kvalitní a chutné. Navíc od roku 2021 jsme držiteli ochranné známky Český výrobek.

Skladovací podmínky
Uchovejte v suchu a v chladu
Název a adresa výrobce
LA Food s.r.o., KVÍTKOVICKÁ 1533, NAPAJEDLA, 763 61
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení
Semolina - mouka z tvrdozrnné pšenice

Výživové hodnoty (na 100 g)

Tuky 1.9 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.5 g
Sacharidy 70 g
Z toho cukry 2.5 g
Vláknina 4.3 g
Bílkoviny 12 g

Alergeny

Lepek Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1054449