0
K pokladně

Swiffer Prachovka (1 násada, 4 prachovky)

Běžná cena
119,90 Kč 119,90 Kč/ks

Značka: Swiffer

Země původu:
Německo
Popis produktu

Rozlučte se s prachem, nečistotami, vlasy a chlupy na podlaze a přivítejte čistotu. Sada násady a čtyř prachovek SWIFFER slouží k zachycení prachu, vlasů a alergenů z roztočů, ale také kočičích a psích chlupů z povrchů, a to pomocí tisíců jemných povrchově upravených vláken. Prachovky SWIFFER jsou vyrobené z jedinečných vláken, která se tvarově adaptují zákoutím a trhlinám, kam pronikají a všechny povrchy tak zbavují prachu, vlasů a chlupů bez víření prachu a nečistot. Fungují tak dobře, že vás možná začne bavit utírat prach. 

TIP

Jsou obzvláště vhodné na odstraňování chlupů z neustále línajících domácích mazlíčků a pro osoby trpící alergií na prach. Prachovky SWIFFER používejte spolu s násadou SWIFFER.

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI

  • K zachycení prachu, vlasů, alergenů, kočičích a psích chlupů z povrchů.
  • Prachovka SWIFFER nabízí tisíce jemných povrchově upravených vláken.
  • Pro úklid bez víření prachu a nečistot.
  • Sada SWIFFER (1 Násada + 4 Prachovky) vhodná pro alergiky.


      

 

O VÝROBCI

Jsme Procter & Gamble, jedna z nejvýznamnějších firem v oblasti vývoje a výroby rychloobrátkového zboží na světě. Z lidí, kteří se chtějí učit a růst, vychováváme odborníky světového formátu. Nabízíme skvělé vzdělávání, výzvy a příležitosti.

 

 

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu.
Název a adresa výrobce
Procter & Gamble Czech Republic s.r.o., Ottova 402, 269 32 Rakovník, Česká republika

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1053721