0
K pokladně

Sheba vanička s krůtím a zeleninou

85 g
Běžná cena
23,90 Kč 281,18 Kč/kg

Značka: Sheba

Země původu:
Německo
Popis produktu

Kompletní krmivo pro dospělé kočky.

Dokonale šťavnaté recepty mokrého krmiva v luxusních terinách. Klasická kulinářská lahůdka pro vašeho kočičího přítele a oblíbený doplněk do jejich jídelníčku. K dispozici v praktických recyklovatelných 85g baleních SHEBA® pro kočky.

Doporučené dávkování: Kočka o hmotnosti 3 kg potřebuje 2½ - 3 vaničky denně, kočka o hmotnosti 4 kg potřebuje 3 - 3½ vaničky denně, kočka o hmotnosti 5 kg potřebuje 3½ - 4 vaničky denně. 1 vaničku můžete nahradit 18 - 20 g suchého krmiva Úhrn kalorií se počítá z pochoutek. Přizpůsobte dávku krmiva potřebám vaší kočky. Jak? Navštivte naše webové stránky. Nabídněte čerstvou pitnou vodu. Podávejte při pokojové teplotě, přebytek krmiva uchovávejte v chladu a spotřebujte do 2 dní.

O ZNAČCE

V společnosti SHEBA® připravujeme kvalitní lahodné krmivo a pochoutky pro kočky bez jakýchkoliv nepříjemností už více než 40 let. Tyto chutné luxusní kočičí jídla s rozšířenou škálou formátů, chutí a textur osloví smysly vaší kočky každý den. Taková rozmanitá nabídka určitě poskytne neodolatelné denní okamžiky spojení mezi vámi a vaší kočkou.

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu při teplotě +5 až +20°C.
Název a adresa výrobce
Mars Czech s.r.o., Michelská 1552/58, Praha 4, 141 00, Česká republika
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

maso a výrobky živočišného původu* (včetně krůtího 4% v každém kousku**), zelenina (4%), výrobky rostlinného původu, cereálie, oleje a tuky, minerální látky, různé cukry, rostlinné bílkovinné extrakty, mléko a vedlejší výrobky z mléka. *94% přírodní. **Kousky 43% produktu.

Analytické složky (v %):
bílkoviny: 8,0%
obsah tuku: 5,2%
anorganické látky: 1,8%
vláknina: 0,2%
vlhkost: 82%

Doplňkové látky v 1 kg: 
Aromata; Nutriční doplňkové látky: Vitamin D₃:200IU, Taurin:620mg, Měď (Síran měďnatý pentahydrát):1.3mg, Jód (Jodičnan vápenatý, bezvodý):0.34mg, Železo (Sulfát železa (II), monohydrát):16.8mg, Mangan (Sulfát manganu, monohydrát):3.4mg, Zinek (Sulfát zinku, monohydrát):16.2mg.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1005812