0
K pokladně

Metro Chef Závitky jarní kuřecí mini

1 kg
Běžná cena
259,90 Kč 259,90 Kč/kg

Značka: Metro Chef

Země původu:
Čína
Popis produktu

Malé kuřecí závitky vhodné jako předkrm, nebo součást většího jídla. Závitky jsou plněné směsí zeleniny a kuřecího masa, připravené ke smažení a podávání s omáčkami vlastního výběru.

 

Vařte jako šéfkuchař s privátní značkou Metro Chef.

Metro Chef je hlavní vlajkovou lodí privátních značek společnosti makro v potravinách. Pod tímto označením najdete kvalitní produkty, které uspokojí vaše náročné gurmánské potřeby a jsou ideální volbou pro všechny, kteří sdílejí nadšení pro vaření z kvalitních surovin.

Tato značka klade důraz na všechny potřebné certifikace výrobků a jejich dodavatelů, dodržování vysokých kvalitativních standardů a v neposlední řadě také na udržitelnost životního prostředí.

Sortimentní řada se pravidelně rozšiřuje o nové trendy výrobky, které stojí za vyzkoušení.

Skladovací podmínky
Po rozmrazení znovu nezmrazujte.-6 °C 1 den, -12°C 1 týden, -18 °C viz minimální datum trvanlivosti
Název a adresa výrobce
METRO INTERNATIONAL SUPPLY GmbH, SCHLUETERSTRASSE 1, DUESSELDORF, 40235
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

listové těsto (pšeničná mouka, pitná voda, jedlá sůl, rostlinný olej (řepkový)), zelí, kuřecí maso 16 %, mrkev, šalotka, rostlinný olej (řepkový), cukr, sójová omáčka (pitná voda, sójové boby, pšeničná mouka, jedlá sůl), zelená paprika, kukuřičný škrob, jedlásůl, česnek, bílý pepř MŮŽE OBSAHOVAT: Sezamová semena a výrobky z nich

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 469 kJ
Energetická hodnota 112 kcal
Tuky 2.1 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.2 g
Sacharidy 18 g
Z toho cukry 2.9 g
Bílkoviny 5.8 g
Sůl 1.1 g

Alergeny

Lepek Ano
Sója Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1053052