0
K pokladně

Frolic Tyčinky s příchutí kuřecího a hovězího masa doplňkové krmivo pro psy 7 ks

175 g
Akční cena 42,90 Kč
od 5 ks
47,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
57,90 Kč 330,86 Kč/kg

Značka: Frolic

Země původu:
Maďarsko
Popis produktu

Žvýkací pochoutka pro péči o chrup s příchutí kuřecího a hovězího masa. Doplňkové krmivo pro psy starší 4 měsíců o hmotnosti alespoň 5kg.

Zajímavost o produktu:
Kdybyste si to mohli zkusit, určitě byste svému psovi tenhle „zubní kartáček“ záviděli – čistí zuby, posiluje žvýkací svaly a navíc je prostě chutný.

Skladovací podmínky
Doporučené dávkování:Malá plemena např. jezevčík: podávejte max. 4 tyčinky týdně. Střední plemena např. kokršpaněl: podávejte max 3 tyčinky týdně. Velká plemena např. labrador: podávejte max. 1 tyčinku denně. Výrobek je určen ke žvýkání a je vhodný pouze pro psy o hmotnosti 5 kg a více. Není vhodný pro mladá štěňata do 4 měsíců. Po otevření spotřebujte do 14 dnů. Skladujte v suchu. Chraňte před přímým slunečním zářením.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Obiloviny, Výrobky rostlinného původu, Minerální látky, Bílkovinové extrakty rostlinného původu, Maso a vedlejší produkty živočišného původu (včetně 1 % hovězího masa a 1 % kuřecího masa), Oleje a tuky Bez umělých barviv a příchutí

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1005742