0
K pokladně

Authentic Hermelínová pomazánka se salámem

150 g
Běžná cena
49,90 Kč 332,67 Kč/kg

Značka: Authentic

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Pomazánka s hermelínem a salámem.

O DODAVATELI

Lahůdky – Palma, spol. s r.o.

Rodinná firma s tradicí od roku 1993, kterou založili bratři Říhové, již zde dodnes působí. Jejich specializací jsou lahůdky a obložené pečivo. Od roku 2019 vyrábí firma také rostlinné produkty pod značkou Vitall. Sečteno a podtrženo, pochutnáte si jak na masitých specialitách, tak i na rostlinných veganských dobrotách. O to se dennodenně stará bezmála 100 pracovníků, kteří jsou srdcem Lahůdek Palma.

Pečlivý výběr surovin a jejich dodavatelů, vysoká kvalita, přísné hygienické normy, velké nároky a požadavky na nejrůznější certifikace – to je filosofie této značky. Zachovávají si tradiční postupyruční výrobu a chuťové náhražky jsou zde zcela zapovězené. Díky tomu oceníte vskutku poctivou chuť těchto tradičních delikates.  

 

 

Vyrobeno pro
Košík.cz, Evropská 11/2758, 160 00 Praha 6-Dejvice, Česká republika
Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě od +1 °C do + 7 °C.
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 5 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 5 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Majonéza (řepkový olej, voda, vaječné žloutky sušené, ocet kvasný lihový, cukr, jedlá sůl), sýr hermelín 20 % (mléko, jedlá sůl, mlékárenské kultury, ušlechtilá plíseň Penicillium candidum), junior salám 20 % [vepřové maso, voda, vepřové kůže, jedlá sůl, bramborový škrob, konzervant (dusitan sodný), stabilizátor (trifosforečnany), koření, cukr, barvivo (paprikový extrakt), extrakt koření], vejce vařené, cibule, sýr eidam (mléko, jedlá sůl, mlékárenské kultury), extrakt koření, jedlá sůl, pepř mletý. Výrobek může obsahovat stopy lepku, korýšů, ryb, sóji, celeru, hořčice.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1064 kJ
Energetická hodnota 257 kcal
Tuky 23 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 6.8 g
Sacharidy 3.2 g
Z toho cukry 1 g
Bílkoviny 9.3 g
Sůl 1.8 g

Alergeny

Vejce Ano
Mléko Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1051171