0
K pokladně

Bulleit Bourbon Americká Whiskey 45%

700 ml

Nakupte více za méně

Běžná cena
1 099,00 Kč 1 570,00 Kč/l

Značka: Bulleit

Země původu:
Spojené státy

Tento produkt je určen starším 18 let.

Při převzetí zboží bude ověřen váš věk.

Popis produktu

Bulleit Bourbon má bohaté aroma s vůní dubu. Má velmi čistou, suchou a jemnou chuť s nádechem vanilky a medu, velmi dlouhý konec s chutí kouře.

Tvar lahve je velmi starý a několikrát oceněný v různých soutěžích. Bulleit Bourbon zraje v sudech z amerického dubu nejméně 6 let, které jsou vypalovány. Tam získává svoji barvu a chuť. V březnu 2004 Bulleit Bourbon vyhrál zlatou medaili v San Francisco World Spirits Competition, kde porazil o mnoho známější soupeře.O ZNAČCE

V roce 1987 se Tom Bulleit rozhodl vytvořit zcela jedinečný bourbon. Inspirací mu byl jeho prapradědeček, Augustus Bulleit, který se proslavil, když procestoval celé USA a na svých cestách prodával vlastní bourbon s vysokým obsahem žita. Dnes 175letá tradice pokračuje, a to v nápoji Bulleit Bourbon. Náš bourbon z pramenité vody z oblasti Kentucky má výrazný obsah žita a ikonickou lahev, která vás přenese přímo na divoké americké hranice. Vyrábí se z pramenité kentucké vody filtrované přes vápenec a zraje ve vypálených sudech z amerického dubu – Bulleit Bourbon má intenzivní, okořeněný charakter, nakouřený základ a jemnou dochuť. Díky nezaměnitelně kořeněné, výrazné a jemné chuti je bourbon Bulleit ideálním základem pro klasické koktejly, např. Julep nebo Old Fashioned.

Produkt je určen k prodeji pouze osobám starším 18 let.

 

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu při teplotě 5-24°C.
Název a adresa výrobce
The Bulleit Distilling Co, Lawrenceburg, Kentucky, USA
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Obilný destilát. 

Obsah alkoholu
45,0 %

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1050547