0
K pokladně

Extrudo Panko strouhanka japonského stylu

200 g
Běžná cena
55,90 Kč 279,50 Kč/kg

Značka: Extrudo

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Panko je obalovací směs podobná strouhance, která vytváří výtečnou křupavou krustu a suroviny si v ní udrží šťávu a přirozenou chuť.

Do panka můžeme obalit maso, ryby, mořské plody, houby i zeleninu.

Panko strouhanka japonského stylu je bezlepková.O VÝROBCI

Tradice společnosti Extrudo Bečice s.r.o. sahá do doby ZD, kdy byla pouze přidruženou výrobou. V roce 1990 dochází k nákupu technologie od firmy Schaff Technologie GmbH a v roce 1991 je vyroben první "Žimutický chléb".

Jsme český střední výrobce z Bečic u Týna nad Vltavou, který provozuje dva výrobní závody v jižních čechách. Sloužíme na domácím trhu s vlastními značkami - Extrudo, Crispins, s HoReCa produkty a zaměřuje se na mezinárodní trh privátních značek hlavně pro BIO a bezlepkové produkty.

Všechny naše výrobky jsou vyrobeny podle vlastních receptur s důrazem na optimální nutriční složení, vztažené ke speciálním dietním potřebám našich klientů a zásadám zdravé, racionální výživy. V sortimentu jsou tedy v několika produktových kategoriích akcentovány zejména tyto nutriční funkcionality - vláknina, bez lepku, bez laktózy. Ve výrobním programu hrají důležitou roli i BIO a kosher produkty.


 

 

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu.
Název a adresa výrobce
Extrudo Bečice s.r.o, Bečice 7, Týn nad Vltavou, 375 01, Česká republika
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 298 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 284 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Kukuřice 61%, rýžová mouka, cizrna, třtinový cukr, sůl.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1440 kJ
Energetická hodnota 1550.9 kcal
Tuky 366.6 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.5 g
Sacharidy 73 g
Z toho cukry 1.8 g
Vláknina 6.8 g
Bílkoviny 8.5 g
Sůl 0.8 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1049675