0
K pokladně

Chilly Gel pro intimní hygienu

200 ml

Nakupte více za méně

Běžná cena
99,90 Kč 499,50 Kč/l

Značka: Chilly

Země původu:
Itálie
Popis produktu

Chily Intima Delicate s novým složením s přírodními složkami Aloe a Hamamelis poskytuje ochranu a jemný zklidňující účinek. Vylepšené složení účinně neutralizuje molekuly zápachu. Gel respektuje fyziologické pH, je vhodný pro všechny ženy a zvláště pro ty s citlivou pokožkou a sliznicemi.

O výrobci

Značka Chilly nabízí šetrnou intimní hygienu vytvářenou speciálně pro ženy. Nabízí nejen důkladnou ochranu, ale také intenzivní, dlouhotrvající pocit svěžesti. Do rozmanitého sortimentu patří především mycí gely a vlhčené ubrousky. Prvotřídní výrobky, které respektují kyselé pH intimních partií a obsahují řadu přírodních látek, udělaly ze značky jednoho z lídrů na italském trhu. Přípravky Chilly vyrábí italská společnost Bolton Group.

Dodavatel

Bolton Czechia, spol. s r.o., Na Vítězné pláni 4/1719, 140 00 Praha, Česká republika

Skladovací podmínky
Chraňte před přímým slunečním zářením.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení
Agua, sodium laureth sulfate, cocamidopropyl betaine, sodium chloride, PEG-40 hydrogenated castor oil, menthol, lactic acid, triclosan, parfum, methylchloro-isothiazolinone, methylisothiazolinone, CI 19140, CI 42051.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1000439