Získejte dopravu zdarma na 7 dní jako odměnu. Stačí objednat alespoň za 1 500 Kč s doručením do 3. 3. a od 4. 3. vám ji aktivujeme.

0
K pokladně

Akinu Pillows s mrkví pro hlodavce

40 g
Běžná cena
44,90 Kč 1 122,50 Kč/kg

Značka: Akinu

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Akinu Pillows s mrkví pro hlodavce.

Dvojí radost z pamlsků - nejen, že mazlíčka odměníte křupavou dobrotou, ale také přispějete k jeho zdraví. Naše zdraví a zdraví našich mazlíčků je u nás vždy na prvním místě. A s touto myšlenkou jsme připravili nové polštářky Akinu Pillows.

Akinu PILLOWS pamlsky pro hlodavce získaly cenu Volby spotřebitelů, a to v kategorii NOVINKA ROKU 2021!
Akinu Pillows polštářky s mrkví pro hlodavce jsou ty pravé pamlsky pro vašeho mazlíčka.

• Prémiové pamlsky pro hlodavce s ovesnou moukou.
• Složení podporuje imunitu mazlíčka.
• Tyto pamlsky obsahují mrkev, která je bohatá na přírodní antioxidanty, ale umí toho mnohem více.
• Vitaminy A, C, E 
• Obsahují ovesnou mouku 
• Vhodné na trénink králičího hopu 
• Fresh zip pro uchování čerstvosti 
• Český výrobek

Vhodné pro: králíky, morčata

Víte, že? Mrkev je bohatá na přírodní antioxidanty, četné minerály a obsahuje snadno rozpustnou vlákninu. Obsahuje vysoké množství provitaminu A (beta karoten), pro zdravé oči.

Podávejte jako pochoutku za odměnu vedle běžné denní krmné dávky kompletního krmiva. Zohledněte momentální kondici psa, teplotu prostředí, pohybovou aktivitu a zdravotní stav. Zajistěte zvířeti vždy přístup k čerstvé pitné vodě. Není určeno pro lidskou spotřebu. Určeno pro zvířata v zájmovém chovu.

O ZNAČCE

Jsme tu pro vás již téměř 30 let
Na začátku byla velká láska ke zvířatům a touha rozumět jejich potřebám. V názvu naší společnosti se odráží příběh skutečného pejska, který s námi byl krásných 12 let a naučil nás, že kvalitní péče o něj se odrazí v jeho pevném zdraví a vitalitě, a naši lásku oplatí tou svou. Agi (Akita inu) tak obohatil naše životy o báječné okamžiky, které zůstanou navždy naší součástí.

Náš cíl:
Nabídnout zákazníkovi kvalitní zboží za příjemné ceny. Důraz klademe na pomoc při výběru chovatelských produktů. Nebojte se nás proto zeptat, rádi Vám pomůžeme vybrat ten nejvhodnější produkt právě pro vás! Víme, že čím více času při nákupu ušetříte, tím více času budete moci věnovat svému parťákovi.

Co nabízíme:
Ucelenou nabídku celého sortimentu krmiv a chovatelských potřeb postavenou na stabilní spolupráci s výrobci z celého světa. Výrobky pod značkou AKINU® jsou pečlivě vybírány jak z pohledu kvality, tak i ceny.

Adresa dodavatele
AKINU CZ s.r.o., Mělnická 338, 277 01 Dolní Beřkovice, Česká republika
Skladovací podmínky
Skladujte v originálním balení v suchu a chladu. Po otevření opět pečlivě uzavřete a co nejdříve spotřebujte.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Luštěniny(sušený mletý hrášek), ovesná mouka, mrkev (min. 4 %), oleje a tuky, sušená syrovátka, slad, cukry, obilná mouka, surové lecitiny.

Analytické složky:
hrubý protein 15 %
hrubá vláknina 3,3 %
hrubý tuk 14 %
hrubý popel 2 %
vlhkost 8 %

Doplňkové látky: nutriční látky: barviva, mrkvové aroma 900 mg/kg, vitamin A 8.000 UI/kg, vitamin E 50 mg/kg, vitamin C 2.000 mg/kg.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1049007