Milí zákazníci, aktuálně se potýkáme s problémy s platbou kartou online. Moc se omlouváme za případné komplikace. Intenzivně makáme na tom, aby bylo znova všechno tiptop.

0
K pokladně

Kláštorná Kalcia Přírodní minerální sycená 6x1,5l

9 l
Běžná cena
125,90 Kč 13,99 Kč/l

Značka: Kláštorná Kalcia

Země původu:
Slovenská republika
Popis produktu

Minerální voda Kláštorná Kalcia se rodí v srdci Turčianské kotliny. Pramení v Kláštore pod Znievom, kde na její kvalitu a vydatnost z výšky dohlíží hrad Turiec. Bohatá na různé minerální soli a hrdá na obsah vápníku přináší pevnost i do ostatních koutů Slovenska a Česka.

Složení Kláštorné Kalcia

Přírodní minerální voda Kláštorná Kalcia je přirozeným zdrojem vápníku. Obsahuje ale i další minerální látky, například dostatečné množství hořčíku.

Vápník je jedním ze základních stavebních prvků všech buněk lidského těla, nejen kostí a zubů. Jelikož si ho organismus neumí vytvořit sám, musí člověk dbát na jeho dostatečný příjem prostřednictvím pestré a vyvážené stravy a pitného režimu tvořeného mimo jiné také minerálními vodami s obsahem vápníku.

Unikátní láhev

Jsme hrdí na to, že tvar láhve Kláštorná Kalcia navrhl slovenský designér Martin Turzík. Všechny láhve Kláštorné Kalcia jsou vyrobeny ze 100% rPET.

Jako firma se zodpovědně staráme o místo, kde působíme. Při výběru láhve pro vodu Kláštorná Kalcia jsme se rozhodli pro rPET láhve, které jsou ze 100 % vyrobeny z recyklovaného materiálu. Tímto krokem přispíváme k cirkulární ekonomice, což znamená, že materiály proudí v „uzavřeném kruhu“ namísto toho, abychom je použili pouze jednou a následně zlikvidovali. Láhvím tak dáváme nový život.

Jak vzniká rPET?

Opětovné využití materiálu a prodloužení jeho životního cyklu je možné díky oddělenému sběru PET lahví. Láhve vytříděné do žlutého kontejneru se nařežou, umyjí a vyrobí se z nich granulát, ze kterého je možné vyrobit nové produkty (např. obaly, textil, obalové fólie). Tento materiál je možné při zvýšených bezpečnostních standardech znovu využít i na obaly nápojů.

Adresa dodavatele
Kofola a.s., Za Drahou 1, 794 01 Krnov
Skladovací podmínky
Uchovávejte v chladu a chraňte před přímým slunečním světlem. Chraňte před mrazem.
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 322 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 322 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Přírodní minerální voda, sycená.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1048545